Technician of the Year

Metalowe trofea o nowatorskim designie, których kształt przypomina dwie siedzące naprzeciw siebie postacie. Wykonaliśmy je z podwójnego metalu, którego grubość nadaje nagrodzie wielowymiarowości.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 27 cm
Szerokość: 19 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Technician of the YearDAF Trucks wyróżnia europejskie talenty

DAF Trucks organizuje konkursy „Technician of the Year” oraz „Service Team of the Year„, aby wyróżnić najlepszych mechaników i zespoły serwisowe w Europie. W ramach tej inicjatywy lokalne konkursy odbyły się w 18 krajach, a zwycięzcy rywalizowali w międzynarodowym finale w lutym tego roku. Konkursy miały na celu podkreślenie znaczenia profesjonalizmu i doskonałej obsługi serwisowej w utrzymaniu zaawansowanych technologicznie pojazdów ciężarowych DAF. Ich zwieńczeniem były nasze statuetki na zamówienie. Projekt ich designu stworzyliśmy specjalnie dla zwycięzców konkursu „Technician of the Year„.

Nowatorskie trofea w stylowym designie

Trofea okolicznościowe, które przygotowaliśmy na konkurs zorganizowany przez DAF Trucks to nowatorskie nagrody o wyróżniającym się designie. Wykonaliśmy je, łącząc ze sobą kilka metalowych paneli. Co więcej, podwoiliśmy ich liczbę, dzięki czemu nagroda nabrała wielowymiarowości. Całość wycięliśmy w oryginalny kształt, który przypomina dwie siedzące naprzeciw siebie postacie. Wszystko to pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV w szarych, naturalistycznych barwach. Dzięki nim te statuetki motoryzacyjne idealnie podkreślają surowego ducha mechaniki.

Designerskie nagrody od doświadczonego producenta

Nasza firma projektuje i produkuje statuetki sportowe, trofea biznesowe oraz nagrody na każdą okazję. Wykonujemy je już od jednej sztuki, dzięki czemu każdy może pozwolić sobie na zakup tych pięknych nagród. U nas liczą się bowiem ludzie i to, aby odpowiednio nagradzać ich sukcesy. Dlatego też wszystkie nagrody wykonujemy na podstawie indywidualnego projektu. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą. Pomoże Ci on wybrać odpowiednie trofeum i sprawnie przejść przez cały proces tworzenia nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!