Podziękowanie za wsparcie finansowe

Unikalna statuetka metalowa z kolorowym nadrukiem UV, która świetnie sprawdziła się jako podziękowanie za pomoc w finansowaniu sportowca.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 25 cm
Szerokość: 18 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV
Cięcie laserowe

Wyjątkowe podziękowanie za wsparcie od sportowca dla burmistrza

Talent i umiejętności sportowe warto wspierać. Szczególnie że bez odpowiedniego finansowania sportowcowi trudniej jest wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. Na szczęście istnieje wiele osób oraz organizacji, które stawiają na rozwój sportu oraz sportowców. Jedną z nich jest Gmina Pobiedziska oraz jej Burmistrz, które udzieliły pomocy finansowej Mistrzowi i V-ce Mistrzowi Świata w Maratonie Canoe Masters – Szymonowi Cybalowi. W zamian za to sportowiec przygotował dla darczyńców specjalne podziękowanie za pomoc – statuetkę, która z pewnością pozostanie długo w pamięci obdarowanych.

Trofeum jako podziękowanie za wsparcie dla wybranej osoby

Szymon Cybal to światowej klasy sportowiec, który zgłosił się do nas w celu wykonania unikalnego trofeum na zamówienie. Podeszliśmy do tego zadania ze szczególną uwagą, ponieważ nie miała to być klasyczna nagroda okolicznościowa. Klientowi zależało na tym, aby stanowiła symbol jego wdzięczności, nawiązujący do kajakarstwa. W związku z tym nasi projektanci przygotowali wyjątkowy projekt spersonalizowany napisem z dedykacją. Wykonaliśmy go za pomocą kolorowego nadruku UV, którym pokryliśmy całość. Z kolei unikalny kształt nagrody uzyskaliśmy za sprawą precyzyjnego cięcia laserem. Dzięki temu udało nam się stworzyć niepowtarzalne podziękowanie za pomoc, które sprawiło, że nagroda dla burmistrza nabrała głębszego i osobistego znaczenia.

Nagroda dla burmistrza lub innej wybranej osoby na wyciągnięcie ręki!

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i produkowaniu oryginalnych nagród. Znajdują się wśród nich statuetki okolicznościowe, sportowe, jak i biznesowe, które codziennie trafiają do rąk wyjątkowych osób. Każda nasza nagroda okolicznościowa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, które nie tylko wpływają na wygląd, ale również trwałość trofeum. Co więcej, wszystkie produkty tworzymy samodzielnie w naszym najnowocześniejszym parku maszynowym w branży. Dzięki niemu możemy zrealizować niemal każdy projekt. Zobacz naszą galerię i zainspiruj się do stworzenia własnego trofeum. Zamówienia wykonujemy już od 1 sztuki!

Nie czekaj! Skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci wybrać trofeum, jakiego potrzebujesz.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!