Nagroda na Finał WOŚP – Złotniki Kujawskie

Kolorowa statuetka wykonana z grubego szkła. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem z logo oraz motywem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 24 cm
Szerokość: 1,6 cm

Wykorzystane materiały:

Szkło

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV 3D
Nadruk UV

Nagroda na Finał WOŚP w Złotnikach Kujawskich

Złotniki Kujawskie to gmina położona w województwie kujawsko-pomorskim. To tam podobnie jak w wielu miastach w całej Polsce zorganizowano 32. Finał WOŚP. W jego trakcie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała środki na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Gmina Złotniki Kujawskie sprostała wyzwaniu i przygotowała naprawdę wyjątkowy event. Zwieńczyła go nagroda na finał WOŚP, którą wykonała nasza firma. W tym roku było to kolorowe trofeum na zamówienie ze spersonalizowanym etui.

Kolorowa statuetka z serduszkiem WOŚP

Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy łączy Polaków w szczytnym celu. Nasza firma niejednokrotnie była częścią różnych eventów oznaczonych serduszkiem WOŚP. Tym razem jedna z naszych realizacji trafiła do Złotnik Kujawskich. Było to szklane trofeum okolicznościowe wykonane z grubego i solidnego szkła. Całość zaprojektowaliśmy w kształcie serca, a w samym środku umieściliśmy kolorowy nadruk. Co ważne, nadruk ten podnieśliśmy, nadając mu efekt 3D. Dzięki temu przesuwając dłonią po nagrodzie, można poczuć detale pod opuszkami palców. Oprócz tego w zestawie ze statuetką dodaliśmy personalizowane etui z nadrukiem, przedstawiającym logo. Całość tworzy spójną i wyjątkowo barwną kompozycję, której nie da się przeoczyć.

Tryumf – od lat wspieramy akcje WOŚP

Nasza firma działa na rynku od ponad 30 lat. W tym czasie braliśmy udział w wielu eventach, które miały na celu niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. Szczególnie dumni jesteśmy z faktu, gdy z naszych usług korzystają tak wspaniałe organizacje, jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Niezależnie jednak od skali i charakteru imprezy do zamówień zawsze podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Dlatego to u nas zamówisz najlepsze nagrody sportowe, biznesowe, jak i okolicznościowe. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!