60. Festiwal w Opolu

Zachwycające trofeum wykonane z dwóch metalowych paneli połączonych za pomocą grubego szkła oraz drewnianej podstawy. Całość zaprojektowana na kształt logo organizatora i pokryta nadrukiem UV z elementami 3D.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 25 cm
Szerokość: 15 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Szkło
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Nadruk UV 3D

60. Festiwal w Opolu – tradycja w muzycznej oprawie

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu to jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez muzycznych w kraju. Organizowana jest od 1963 roku w Opolu, gdzie na jednej scenie zbierają się najwybitniejsi polscy artyści. W trakcie koncertów publiczność śpiewa razem ze swoimi ulubionymi wykonawcami, a miasto tętni życiem przez kilka dni festiwalowych. W 2023 roku Festiwal w Opolu obchodził swoje jubileuszowe sześćdziesiąte wydanie, które dopełniały nasze statuetki na zamówienie. Wykonaliśmy je dla najwybitniejszych artystów nagradzanych w różnych kategoriach. Wyprodukowana przez nas statuetka muzyczna trafiła m.in. do Maryli Rodowicz – ikony polskiej sceny muzycznej.

Elegancka statuetka muzyczna na Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

Statuetka muzyczna, którą stworzyliśmy na opolski festiwal muzyczny, bez wątpienia wyróżnia się z tłumu. Trofeum wykonaliśmy z dwóch solidnych elementów metalu połączonych ze sobą grubą taflą szkła. Nagroda swoim kształtem nawiązuje do logo, które przypomina mikrofon – symbol każdego piosenkarza. Oprócz tego statuetka okolicznościowa składa się z eleganckiej, drewnianej podstawy, która pięknie eksponuje design trofeum. Całość pokryliśmy nadrukiem UV, który uzupełniają trójwymiarowe napisy z nazwą oraz datą imprezy. Wszystko to wykonane z najwyższej jakości materiałów i przygotowane na podstawie indywidualnego projektu.

Tryumf – trofea, które dodadzą Twojej imprezie blasku

Nasza firma od ponad 30 lat produkuje nagrody sportowe i biznesowe, które trafiają do osób na całym świecie. Wierzymy, że indywidualne podejście, nowoczesny sprzęt i pasja do tworzenia wyjątkowych trofeów sprawiają, że nasze produkty są niepowtarzalne. Oprócz tego, korzystamy z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym nasze nagrody są niezawodne i solidne. Zaufaj naszemu doświadczeniu i podobnie jak tysiące naszych Klientów, skontaktuj się z doradcą, który pomoże Ci skomponować idealne trofeum na swoją okazję.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!