Podziękowanie od burmistrza – Gmina Dobre

Eleganckie statuetki pełne ciekawych zdobień, nawiązujących do symboliki Gminy Dobre. Wykonaliśmy je, łącząc dwa metalowe panele oraz drewnianą podstawę. Projekt urozmaiciliśmy o ażur w kształcie mapy gminy oraz nadruk UV z grafiką jej herbu.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 30 cm
Szerokość: 12 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Gmina Dobre ze specjalnymi podziękowaniami od burmistrza

Gmina Dobre położona jest w województwie mazowieckim, w samym centrum naszego kraju. Ten piękny region zamieszkuje 5947 osób, o których dobro dba szerokie grono urzędników. Wśród nich są zarówno działacze, jak i pracownicy administracyjni, którzy nieustannie pracują dla dobra lokalnej społeczności. Dzięki ich zaangażowaniu i determinacji Gmina Dobre rozwija się dynamicznie i staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do życia. Dlatego też burmistrz postanowił wynagrodzić te osoby wyjątkowymi nagrodami. Podziękowanie od burmistrza w formie unikalnych statuetek na zamówienie przygotowała nasza firma, która produkuje piękne nagrody okolicznościowe.

Eleganckie trofea, czyli ponadczasowe podziękowanie od burmistrza

Tworząc nagrody dla pracowników gminy lub innych instytucji zawsze stawiamy na elegancję i wysoką jakość wykonania. Dlatego też, przygotowując projekt dla mazowieckiej gminy, postawiliśmy na wyjątkowe trofea, które stanowią ponadczasowy symbol uznania od burmistrza. Każde z nich zostało starannie zaprojektowane, aby podkreślić znaczenie i wartość wkładu oraz zaangażowania pracowników. Ich design opiera się na połączeniu dwóch metalowych paneli oraz solidnej, drewnianej podstawy, na której umieściliśmy również tabliczkę z dedykacją. Całość wyróżnia się również pięknym ażurem, który przedstawia zarys mapy gminy oraz kolorowym nadrukiem UV z jej herbem. Wszystko to sprawia, że trofeum zapada w pamięć i stanowi idealny symbol, upamiętniający zaangażowanie pracowników w dobro gminy.

Unikalne trofea tworzone na każdą okazję

Nasza firma od wielu lat produkuje nagrody sportowe i trofea biznesowe, które trafiają do wszystkich zakątków naszego kraju. Są one pamiątką triumfów sportowych, jak i sukcesów zawodowych, o których przypominają obdarowanym każdego dnia. Wszystko dlatego, że projektujemy je na indywidualne zamówienie i personalizujemy zgodnie z życzeniem Klienta. Dzięki temu każda nasza nagroda nabiera osobistego charakteru, który idealnie wpisuje się w klimat każdej imprezy. Przekonaj się o tym sam, skontaktuj z naszym doradcą i zamów oryginalne nagrody dla bliskiej Ci osoby!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!