Złoty Sulech

Unikalna nagroda specjalna o nietypowym kształcie wyciętym za pomocą lasera. Dwupanelowe trofeum pokryliśmy trójwymiarowym nadrukiem UV, a całość umieściliśmy na drewnianej podstawie.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 25 cm
Szerokość: 12 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV 3D

Złoty Sulech, czyli nagroda dla najzabawniejszego komika

Lubuski Festiwal Komedii ,,SuLeFKa” to kilkudniowa impreza, podczas której komicy i stand-uperzy spotykają się na jednej scenie, aby rozśmieszać tłumy. Oprócz występów odbyły się tam również warsztaty komediowe, a po występach widzowie wybrali najzabawniejszego występującego. Tegoroczna nagroda dla komika trafiła do Piotra Wojteczka, który zdobył serca publiczności. Była to nagroda specjalna o nazwie Złoty Sulech, którą ufundował burmistrz Sulechowa. Jej wykonanie zlecił naszej firmie, która od wielu lat produkuje unikalne statuetki na zamówienie.

Lubuski Festiwal Komedii i niepowtarzalna nagroda dla komika

Wykonana przez nas nagroda specjalna to wyjątkowa statuetka okolicznościowa, którą zaprojektowaliśmy specjalnie na to wydarzenie. Do jej przygotowania wykorzystaliśmy dwa metalowe panele, które wycięliśmy za pomocą lasera. Następnie nanieśliśmy na nie kolorowy nadruk, który został podniesiony. Dzięki temu uzyskaliśmy trójwymiarowy efekt, który sprawia, że nadruk można poczuć pod opuszkiem palca. Całość umocowaliśmy na drewnianej podstawie zwieńczonej dodatkowo tabliczką z dedykacją. Wszystko to sprawiło, że wykonana przez nas nagroda dla komika wyróżnia się na tle innych i zapada w pamięć. A dzięki temu stanowi wyjątkową pamiątkę, symbolizującą Lubuski Festiwal Komedii.

Nagroda specjalna – idealnie sprawdzi się na każdej imprezie

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie projektowania i produkowania nagród na różne okazje. Od ponad 30 lat tworzymy statuetki biznesowe, sportowe i okolicznościowe, które trafiają do wyjątkowych osób na całym świecie. W naszej galerii znajdziesz wiele realizacji – od klasycznych projektów aż po nowatorskie rozwiązania, nad którymi pracuje nasz doświadczony zespół. Skontaktuj się z nami, a z pewnością wspólnie uda nam się stworzyć coś wyjątkowego!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!