SportBiegi

Leśny Charytatywny Festiwal Sportu

Seria nagród sportowych z metalu ciętego laserem na podstawie z marmuru.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Tryumf wspiera Leśny Charytatywny Festiwal Sportu

Impreza charytatywna może mieć również charakter sportowy. Przykładem takiego wydarzenia jest Leśny Charytatywny Festiwal Sportu, podczas którego organizator zbiera środki na rzecz chorych dzieci. W tym roku Grupa Aktywni Superior wspiera małego Damianka z guzem mózgu. W ramach tego wydarzenia odbywa się kilka konkurencji, które przyciągnęły wielu sportowców. Jest to Piąteczka ATS, Dyszka Eurofluid, Nordic Walking Wash Service oraz Rowerowy Cross MTB Tryumf. Ostatnią z tych konkurencji wspiera nasza firma, która dodatkowo przygotowała serię spójnych statuetek dla najlepszych sportowców. Statuetki wykonaliśmy w zgodzie z indywidualnym projektem przygotowanym specjalnie na tę okazję.

Nowoczesna seria statuetek na Leśny Charytatywny Festiwal Sportu

Na tak zróżnicowane pod kątem sportowym wydarzenie należało przygotować nagrody, które będą odpowiadać każdej z dyscyplin. Dlatego stworzyliśmy serię statuetek ciętych laserowo. Ich kształt, kolorystyka oraz rozmiar są jednakowe. Mimo to trofea sportowe różnią się zdobieniami wyciętymi w kształcie biegacza, cyklisty oraz osoby uprawiającej nordic walking. Ponadto odróżnić je pomaga kolorowy nadruk idealnie dopasowany do designu. Statuetką, która spaja całą tę serię, jest nagroda o kształcie oraz nadruku nawiązującym do wszystkich trzech dyscyplin. Ta statuetka jest symbolem tego wszystkiego, co reprezentuje sobą Leśny Charytatywny Festiwal Sportu. Oprócz tego, poniżej wyciętych zdobień znajduje się zaokrąglenie, na którego tle umieściliśmy napis z nazwą imprezy.

 

Zobacz jak powstawały statuetki!

Leśny Charytatywny Festiwal Sportu

 

Statuetki dedykowane Twojej imprezie

Dzięki indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie wykonać statuetkę na każde wydarzenie. Nawet jeśli łączy ono ze sobą wiele różnych dyscyplin. W takich wypadkach tworzymy spójną serię, której wygląd przyciąga wzrok wielu zainteresowanych. Nasz najnowocześniejszy park maszynowy w branży umożliwia nam stworzenie niemal każdego projektu, który będzie zachwycał i inspirował obdarowanego. Ponadto, możesz dowolnie spersonalizować nagrodę i sprawić, aby była niezapomnianym symbolem Twojego wydarzenia. Dzięki temu zwiększysz popularność organizowanej przez siebie imprezy. Jeśli więc chcesz stworzyć wyjątkową nagrodę dedykowaną Twojemu wydarzeniu, skontaktuj się z naszym doradcą. Pomoże Ci on sprawnie przejść przez cały proces produkcji, ciesząc się zachwycającym efektem końcowym.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!