SportBiegi

Leśny Charytatywny Festiwal Sportu

Seria nagród sportowych z metalu ciętego laserem na podstawie z marmuru.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 18 cm
Szerokość: 13,5 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Tryumf wspiera Leśny Charytatywny Festiwal Sportu

Impreza charytatywna może mieć również charakter sportowy. Przykładem takiego wydarzenia jest Leśny Charytatywny Festiwal Sportu, podczas którego organizator zbiera środki na rzecz chorych dzieci. W tym roku Grupa Aktywni Superior wspiera małego Damianka z guzem mózgu. W ramach tego wydarzenia odbywa się kilka konkurencji, które przyciągnęły wielu sportowców. Jest to Piąteczka ATS, Dyszka Eurofluid, Nordic Walking Wash Service oraz Rowerowy Cross MTB Tryumf. Ostatnią z tych konkurencji wspiera nasza firma, która dodatkowo przygotowała serię spójnych statuetek dla najlepszych sportowców. Statuetki wykonaliśmy w zgodzie z indywidualnym projektem przygotowanym specjalnie na tę okazję.

Nowoczesna seria statuetek na Leśny Charytatywny Festiwal Sportu

Na tak zróżnicowane pod kątem sportowym wydarzenie należało przygotować nagrody, które będą odpowiadać każdej z dyscyplin. Dlatego stworzyliśmy serię statuetek ciętych laserowo. Ich kształt, kolorystyka oraz rozmiar są jednakowe. Mimo to trofea sportowe różnią się zdobieniami wyciętymi w kształcie biegacza, cyklisty oraz osoby uprawiającej nordic walking. Ponadto odróżnić je pomaga kolorowy nadruk idealnie dopasowany do designu. Statuetką, która spaja całą tę serię, jest nagroda o kształcie oraz nadruku nawiązującym do wszystkich trzech dyscyplin. Ta statuetka jest symbolem tego wszystkiego, co reprezentuje sobą Leśny Charytatywny Festiwal Sportu. Oprócz tego, poniżej wyciętych zdobień znajduje się zaokrąglenie, na którego tle umieściliśmy napis z nazwą imprezy.

 

Zobacz jak powstawały statuetki!

Leśny Charytatywny Festiwal Sportu

 

Statuetki dedykowane Twojej imprezie

Dzięki indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie wykonać statuetkę na każde wydarzenie. Nawet jeśli łączy ono ze sobą wiele różnych dyscyplin. W takich wypadkach tworzymy spójną serię, której wygląd przyciąga wzrok wielu zainteresowanych. Nasz najnowocześniejszy park maszynowy w branży umożliwia nam stworzenie niemal każdego projektu, który będzie zachwycał i inspirował obdarowanego. Ponadto, możesz dowolnie spersonalizować nagrodę i sprawić, aby była niezapomnianym symbolem Twojego wydarzenia. Dzięki temu zwiększysz popularność organizowanej przez siebie imprezy. Jeśli więc chcesz stworzyć wyjątkową nagrodę dedykowaną Twojemu wydarzeniu, skontaktuj się z naszym doradcą. Pomoże Ci on sprawnie przejść przez cały proces produkcji, ciesząc się zachwycającym efektem końcowym.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!