SportBiegi

Bieg Nocny

Statuetka na Bieg Nocny to prawdziwa perełka wśród nagród sportowych. Jej niepowtarzalny design w kształcie dwóch półksiężyców, wykonanych z metalowych elementów wyciętych laserowo, w połączeniu z drewnianą podstawą, tworzą niezwykłą nagrodę.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Bieg Nocnywyjątkowe wydarzenie dla miłośników nocnego biegania


Bieganie nocą to niesamowite doświadczenie dla każdego, kto kocha sport i wyzwania. Ciemność, cisza, tętnienie serca i kroki na asfalcie – takie właśnie jest nocne bieganie. Nasza firma, jak i wielu organizatorów imprez sportowych wychodzi z założenia, że warto nagradzać sportowców, biorących udział w tego typu wydarzeniach. Dlaczego? Ponieważ podejmują się oni wyzwania, które wymaga zarówno dużej wytrzymałości, jak i determinacji oraz silnej woli. To właśnie z myślą o takich zawodnikach przygotowaliśmy statuetki biegowe, które wspaniale oddają ducha nocnych biegów.

Niezwykłe trofea biegowe na zamówienie


Nasze statuetki na zamówienie przygotowane na Bieg Nocny to prawdziwe arcydzieła kunsztu branży nagród sportowych. Ich niepowtarzalny design z wyciętym wewnątrz kołem, pięknym zdobieniem półksiężyca z konstelacjami gwiazd oraz śladami butów na pewno przyciągnie uwagę każdego biegacza. Co więcej, nasza firma wykorzystuje najnowocześniejszy park maszynowy w branży, dzięki czemu nasze statuetki sportowe są wykonane z najwyższą precyzją i starannością. Dodatkowo każda ze statuetek posiada personalizowaną tabliczkę z imieniem zwycięzcy oraz nazwą wydarzenia. Znajduje się ona na sporej podstawie wykonanej z wysokiej klasy drewna jesionowego.

Dlaczego warto wybrać statuetki sportowe od Tryumf?


Jesteśmy doświadczonym producentem nagród sportowych, dla którego najważniejszy jest zawsze Klient i jego zadowolenie. Wykonujemy statuetki na zamówienie, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasz zespół specjalistów dba o każdy szczegół i zawsze stawia na najwyższą jakość wykonania. Dlatego warto nam zaufać i skorzystać z naszych usług. W związku z tym skontaktuj się z naszym doradcą i stwórz wyjątkowy symbol sportowego zwycięstwa!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!