SportBiegi

Bieg Pamięci Matyldy Getter

Elegancka statuetka o dopasowanej kolorystyce z lakierowanymi elementami. Charakterystyczny kształt oraz zdobienia nawiązujące do symboliki wydarzenia zapadają w pamięć i przykuwają wzrok.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Bieg pamięci na cześć bohaterki wojennej

Za pomocą sportu można nie tylko dbać o zdrowie, ale również propagować pozytywne zachowania, a nawet upamiętniać heroizm. Wydarzeniem o takim charakterze jest Bieg Pamięci Matyldy Getter. W tym roku odbyła się jego pierwsza edycja, podczas której główną bohaterką była zakonnica Matylda Getter. W czasie II wojny światowej pomagała ona żydowskim dzieciom wydostać się z uciskającego je otoczenia. Po tylu latach pamięć o jej heroicznych czynach wciąż jest świeża. Świadczy o tym ilość osób, które wzięły udział w biegu. Najlepsi biegacze otrzymali od organizatorów pamiątkowe statuetki, na których widnieje bohaterka wojenna, siostra zakonna Matylda Getter.

Piękne statuetki na Bieg Pamięci Matyldy Getter

Statuetki, które wykonaliśmy na Bieg Pamięci Matyldy Getter to nowoczesne trofea metalowe umieszczone na marmurowej podstawie. Gięty metal i technologia naszego parku maszynowego umożliwiły nam stworzenie fenomenalnego kształtu przyciągającego wzrok. Pnąca się ku górze i rozchodząca na boki statuetka o kwiatowym wycięciu, okalającym centralną część zapada w pamięć oraz przyciąga wzrok. Dodatkowo w okrągłym wycięciu umieściliśmy zdobienie ukazujące postać bohaterskiej zakonnicy z dziećmi. Wykonaliśmy je w formie kolorowego nadruku UV, który znajduje się na powierzchni całej nagrody. Dodatkowo na strategiczne punkty trofeum nanieśliśmy lakier, który połyskuje w świetle. Dzięki temu statuetka idealnie zwieńcza Bieg Pamięci.

Nowoczesne trofea w dowolnym kształcie

Wieloletnie doświadczenie i zgrany, wykwalifikowany zespół pozwalają nam każdego dnia tworzyć oryginalne nagrody. Dzięki nim nasi Klienci nie muszą się ograniczać i mogą realizować nawet bardzo skomplikowane projekty. Do każdego pomysłu podchodzimy indywidualnie, umożliwiając zamawiającemu aktywne uczestnictwo w każdym etapie procesu tworzenia nagrody. Dzięki temu poziom zadowolenia naszych Klientów stale wzrasta. Dołącz do grona naszych szczęśliwych Klientów i skontaktuj się z doradcą, który pomoże Ci stworzyć oryginalną nagrodę dopasowaną do Ciebie.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!