SportBiegi

Korona Sudetów Środkowych

Drewniana statuetka uzupełniona elementem z pleksy, nadającym jej górski charakter. Trofeum pokryte jest kolorowym nadrukiem UV z nazwą, logo oraz podobiznami medali wręczanych na powiązanych imprezach.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 18 cm
Szerokość: 7 cm

Wykorzystane materiały:

Drewno
Pleksa

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Inne nagrody wchodzące w skład tego zestawu:

Korona Sudetów Środkowych – statuetka jako nagroda główna

Stowarzyszenie Walim na Żądanie to grupa zamiłowanych w sporcie osób, które łączą bieganie oraz miłość do gór. To również organizator wielu cenionych imprez sportowych, podczas których na uczestników zawsze czekają przepiękne nagrody. Korona Sudetów Środkowych jest jedną z takich nagród, ale aby ją zdobyć, nie wystarczyło jedynie wziąć udział w zawodach. Zdobywca trofeum musiał ukończyć cztery biegi: Kolibę Łomnicką, Waligórę Run Cross (Zmierz się z WRC), Bieg Szlakiem Riese oraz Walimskie Biegi Górskie (Hardcorowa Sowa). Medale wręczone na dwóch z tych wydarzeń widnieją na bocznej stronie nagrody głównej. Co ciekawe, tak jak i statuetkę, przygotowała je nasza firma, która od wielu lat tworzy nagrody na zamówienie.

Nagroda główna w eleganckim wydaniu

Korona Sudetów Środkowych to statuetka, która emanuje siłą naturalnego piękna. Wykonaliśmy ją z solidnego i prawdziwego drewna, które nadaje całości wyjątkowego charakteru. Co więcej, materiał ten połączyliśmy z przezroczystą pleksą, która pokryła część dwóch ścian konstrukcji. Element ten dodatkowo wycięliśmy w kształt, który przypomina górskie szczyty. W dolnej części nagrody głównej widnieją również zdobienia wykonane techniką nadruku UV. To dzięki niej mogliśmy idealnie odwzorować piękno dwóch medali, które stanowią część tego wydarzenia. Całość przepięknie się prezentuje, a dzięki inspiracji naturą podbija serca miłośników gór oraz biegania.

Tryumf – producent, który zna się na rzeczy

Nasza firma od wielu lat tworzy statuetki sportowe, trofea biznesowe oraz nagrody okolicznościowe, które trafiają do różnych zakątków świata. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiały oraz nowoczesną technologię uzupełnioną o nasze autorskie rozwiązania. Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni, że nagrody, które dostarczamy, są nie tylko piękne, ale również trwałe i solidnie wykonane. Jeśli więc szukasz unikalnej statuetki lub innej nagrody na zamówienie, to zapraszamy do kontaktu z nami. Przekonaj się sam, dlaczego cieszymy się uznaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!