Zasłużony dla Podlaskiego Oddziału KIDP

Nowoczesne statuetki z dwóch metalowych paneli urozmaiconych kolorowym nadrukiem oraz ażurami. Stanowią piękny wyraz wdzięczności za zaangażowanie i ciężką pracę.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Eleganckie odznaczenie dla zasłużonych dla Podlaskiego Oddziału KIDP

Wyróżnianie osób zasłużonych dla instytucji to piękna tradycja, która umacnia więzi i wzmacnia poczucie wspólnoty. Również Podlaski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych (KIDP) postanowił docenić swoich wyjątkowych członków. Podlaski KIDP utworzył Kapitułę ds. Odznaczeń, która miała za zadanie honorowanie doradców podatkowych, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju Oddziału. Pierwsza nagroda dla zasłużonego trafiła do wyjątkowego doradcy podatkowego. Jest on wieloletnim członkiem samorządu, który swoim aktywnym udziałem w życiu Oddziału przyczynia się do jego ciągłego rozwoju. Piękne trofea na tę okazję przygotowała nasza firma, która od wielu lat tworzy niepowtarzalne statuetki na zamówienie.

Statuetki wyróżniające zasłużonych doradców podatkowych

Nagroda dla zasłużonego to wyjątkowe statuetki, które doskonale oddają wagę osiągnięć wyróżnionego doradcy podatkowego. Nasze trofea biznesowe wykonaliśmy z połączenia dwóch metalowych paneli oraz drewnianej podstawy, co tworzy harmonijną kompozycję. Statuetka wyróżnia się kolorowym nadrukiem z nazwą instytucji oraz ażurem, który dodaje jej lekkości i elegancji. Na drewnianej podstawie znajduje się również personalizowana tabliczka, na której uwieczniono okoliczność wręczenia nagrody. Każdy z tych elementów tworzy jedność i podkreśla wyjątkowość tego wydarzenia.

Personalizowane trofea od doświadczonego producenta

W naszej firmie specjalizujemy się w tworzeniu nagród na każdą okazję. Rozumiemy, jak ważne jest docenienie zasług i talentu, dlatego oferujemy szeroki zakres możliwości tworzenia nagród, od trofeów biznesowych po nagrody dla pracowników. Niezależnie od tego, czy chcesz uhonorować jedną osobę czy cały zespół, jesteśmy w stanie stworzyć idealne statuetki, które będą doskonałym symbolem uznania i docenienia. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią sukcesów zawodowych wielu ludzi i tworzyć dla nich wyjątkowe statuetki, które będą trwałym symbolem tych osiągnięć. Jeśli więc szukasz unikalnych nagród dla swojej organizacji, skontaktuj się z nami – stworzymy trofeum, które sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!