SportSporty motorowe

RACB MATS Performance M-Cup

Metalowe trofeum na drewnianej podstawie, które pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV. Całość pełna jest ażurów i zdobień nawiązujących do motoryzacji. Oprócz tego widnieje na nim również napis z nazwą imprezy, jak i oznaczenie zdobytego miejsca.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 22 cm
Szerokość: 17 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

MATS Performance M-Cuprajd samochodowy z marką BMW

RACB M-Cup to popularny puchar w rajdach samochodowych, który w tym roku zdobył nowego sponsora tytularnego. Została nim firma MATS Performance, która znana jest z zamiłowania do modelu BMW M3 E30. To historyczne wydarzenie nie tylko podniosło poziom rywalizacji na torze, ale także przyniosło świeże spojrzenie na świat motorsportu. Elementem, który dodatkowo zwrócił uwagę uczestników, były również piękne nagrody, jakie organizator przewidział dla najlepszych uczestników. Zostały nimi statuetki na zamówienie, które w całości wykonała nasza firma.

Nowoczesne trofeum na wyjątkowy rajd samochodowy BMW

Statuetki sportowe, które przygotowaliśmy na M-Cup to nowoczesne trofea wykonane z metalu i umieszczone na drewnianej podstawie. Ich projekt pełen jest designerskich rozwiązań takich jak ażury czy zdobienia, nawiązujące do motoryzacji. Oprócz tego nasze statuetki motoryzacyjne w całości pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, który miejscami można poczuć pod opuszkami palców. Istotnym elementem tego trofeum są również zdobienia z napisami, dzięki którym wyróżniona została nazwa imprezy oraz marka BMW. Całość idealnie wpisuje się w klimat rajdu samochodowego i świetnie odzwierciedla charakter imprezy MATS Performance.

Ponadczasowe trofea dostosowane do każdej okazji

Nasza firma tworzy nagrody okolicznościowe, sportowe i trofea biznesowe już od wielu lat. Dysponujemy najnowocześniejszą technologią i innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy projekt. Do produkcji naszych nagród wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, które sprawiają, że nasze realizacje są trwałe, solidne i nie zawodzą. Sprawdź nasze możliwości i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci stworzyć idealną statuetkę na własną imprezę.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!