Turniej o Złoty Kask

Wysoka statuetka wykonana z ciętego metalu w kształcie kasku na ciętym w kształcie śladów opon panelu ze zdobieniami.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

35

wysokość
(cm)

165

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Statuetka na Turniej o Złoty Kask

Żużel w Polsce rośnie w siłę. Jest to sport, który z każdym rokiem zyskuje masę nowych pasjonatów. Są to nie tylko osoby, które kibicują żużlowcom, ale również pragną spróbować swoich sił w tym wymagającym sporcie. Wydarzeniem, podczas którego corocznie od 1961 roku, żużlowcy mogą ze sobą rywalizować, jest Turniej o Złoty Kask. Trwające wówczas wyścigi żużlowe mają na celu indywidualne wyróżnienie trzech najlepszych zawodników. Organizator, czyli Polski Związek Motorowy postawił w tym roku na unikalne statuetki o naprawdę dużym gabarycie. Ich przygotowanie było dla nas prawdziwą frajdą!

Imponująca nagroda na finał żużla

Zawody żużlowe stanowią fundament, na którym stoi polski żużel. Dzięki nim sportowcy mogą ze sobą w odpowiednich warunkach rywalizować i zdobywać pamiątkowe nagrody żużlowe. Jedną z takich nagród jest Złoty Kask, którego tworzeniem w tym roku zajęli się nasi najlepsi specjaliści. Imponujących rozmiarów statuetka mierzy 65 cm i łączy ze sobą dwa materiały. Czarny metal, czyli właściwa część nagrody, precyzyjnie wycięliśmy w kształt kasku. Poniżej niego znajdują się wycięcia, które z kolei nawiązują do śladu opon, jakie zostawiają motory. Wyraziste kolory wszystkich elementów oraz idealnie wykonany kolorowy nadruk przyciągają wzrok. Oprócz tego statuetka sportowa mieni się w świetle, czym wyróżnia się spośród innych. Całość umieszczona jest na eleganckiej, drewnianej podstawie, która utrzymuje statuetkę w stabilnej pozycji. Uhonorowany w ten sposób Turniej o Złoty Kask z pewnością na długo zostanie w pamięci jego uczestników.

Trofea, których nie da się nie zauważyć

Nasi Klienci wyrażają ważne dla siebie wartości w różny sposób. Jednej osobie może zależeć na minimalizmie, innej natomiast na nagrodzie o niebotycznych rozmiarach. Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom, każdego dnia tworzymy trofea dopasowane do oczekiwań i potrzeb zamawiającego. Wszystko to dzięki indywidualnemu projektowi oraz nowoczesnej technologii. Zobacz, jak działamy i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci szybko i sprawnie przejść przez cały proces tworzenia nagrody.

Produkty powiązane

Sport

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie