SportTaniec

Statuetka „Baletnica”

Nowoczesna statuetka szklana wykonana z kilku warstw szkła. Metalowe i drewniane zdobienia dodają statuetce niepowtarzalnego charakteru. Całość uzupełnia nadrukowana baletnica za pomocą technologii druku UV.

Czas realizacji

20

do dni roboczych*

Niezapomniane nagrody dla tancerzy

Balet to wyjątkowa sztuka, pełna elegancji i gracji, która od wieków urzeka widzów na całym świecie. Baletnica jest symbolem tego piękna i wytrwałości. Dlatego tworząc nagrody dla tancerzy, często sięgamy po motyw baletnicy, który ostatnimi czasy stał się popularnym wyborem podczas tworzenia nagród. Nasza firma, która na co dzień zajmuje się produkcją i sprzedażą statuetek na zamówienie, ma na uwadze te wartości, oferując wyjątkowe trofea taneczne, które docenią zarówno młodzi, jak i doświadczeni tancerze.

Szkło i ruch – statuetki pełne ekspresji

Nasze oryginalne szklane statuetki wykonane są z sześciu warstw grubego szkła połączonego ze sobą za pomocą trzech śrub. Całość jest stabilna dzięki przymocowaniu konstrukcji do drewnianych i metalowych elementów, znajdujących się zarówno z przodu, jak i z tyłu nagrody. Na powierzchni całej nagrody znajduje się kolorowy nadruk UV, który przedstawia obraz baletnicy podczas tańca. Dzięki temu prezent dla baletnicy nabiera nie tylko wartości estetycznej, ale również emocjonalnej. Ponadto, u dołu znajduje się specjalnie wyznaczone miejsce na logo firmy lub inny ważny dla obdarowanego symbol.

Tryumf – Twój partner w tworzeniu niezapomnianych nagród sportowych

Nasza firma dąży do tworzenia nie tylko wyjątkowych statuetek sportowych, ale także kompleksowych rozwiązań dla naszych Klientów. Dlatego oferujemy szeroki wachlarz nagród sportowych i statuetek tanecznych, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań. Skontaktuj się z naszym doradcą, aby omówić szczegóły zamówienia i sprawić, że nagrody dla tancerzy nabiorą nowego znaczenia i na długo pozostaną w pamięci obdarowanych.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!