SportTaniec

Statuetka „Baletnica”

Nowoczesna statuetka szklana wykonana z kilku warstw szkła. Metalowe i drewniane zdobienia dodają statuetce niepowtarzalnego charakteru. Całość uzupełnia nadrukowana baletnica za pomocą technologii druku UV.

Czas realizacji

20

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 25 cm
Szerokość: 15 cm

Wykorzystane materiały:

Szkło
Drewno
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV

Niezapomniane nagrody dla tancerzy

Balet to wyjątkowa sztuka, pełna elegancji i gracji, która od wieków urzeka widzów na całym świecie. Baletnica jest symbolem tego piękna i wytrwałości. Dlatego tworząc nagrody dla tancerzy, często sięgamy po motyw baletnicy, który ostatnimi czasy stał się popularnym wyborem podczas tworzenia nagród. Nasza firma, która na co dzień zajmuje się produkcją i sprzedażą statuetek na zamówienie, ma na uwadze te wartości, oferując wyjątkowe trofea taneczne, które docenią zarówno młodzi, jak i doświadczeni tancerze.

Szkło i ruch – statuetki pełne ekspresji

Nasze oryginalne szklane statuetki wykonane są z sześciu warstw grubego szkła połączonego ze sobą za pomocą trzech śrub. Całość jest stabilna dzięki przymocowaniu konstrukcji do drewnianych i metalowych elementów, znajdujących się zarówno z przodu, jak i z tyłu nagrody. Na powierzchni całej nagrody znajduje się kolorowy nadruk UV, który przedstawia obraz baletnicy podczas tańca. Dzięki temu prezent dla baletnicy nabiera nie tylko wartości estetycznej, ale również emocjonalnej. Ponadto, u dołu znajduje się specjalnie wyznaczone miejsce na logo firmy lub inny ważny dla obdarowanego symbol.

Tryumf – Twój partner w tworzeniu niezapomnianych nagród sportowych

Nasza firma dąży do tworzenia nie tylko wyjątkowych statuetek sportowych, ale także kompleksowych rozwiązań dla naszych Klientów. Dlatego oferujemy szeroki wachlarz nagród sportowych i statuetek tanecznych, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań. Skontaktuj się z naszym doradcą, aby omówić szczegóły zamówienia i sprawić, że nagrody dla tancerzy nabiorą nowego znaczenia i na długo pozostaną w pamięci obdarowanych.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!