SportTaniec

Statuetka cheerleaderka

Statuetka akrylowa o imponującym rozmiarze, którą pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV z podobizną cheerleaderki. Całość wyróżnia się swoim unikalnym designem oraz innowacyjnym wykonaniem.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 42 cm
Szerokość: 22 cm

Wykorzystane materiały:

Akryl

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Cheerleading – sport pełen pasji i prestiżowych nagród

Cheerleaderka to osoba, która wraz z grupą prezentuje w przerwach meczów krótkie i dynamiczne układy taneczne. Ich celem jest dopingowanie drużyny i inspirowanie jej do osiągnięcia jak najlepszego wyniku. Jest to jednak nie tylko forma wspierania innych sportowców. To przede wszystkim trudny i wymagający sport, który łączy w sobie zarówno gimnastykę, akrobatykę, jak i taniec. W związku z tym na całym świecie organizowanych jest wiele konkursów, podczas których do wygrania są pamiątkowe statuetki cheerleading. Dzięki nim sukces drużyny oraz zawodnika zostaje odpowiednio uhonorowany. Nasza firma również podjęła się stworzenia takiego trofeum sportowego. Jest nim statuetka cheerleaderka, która bez wątpienia wyróżnia się spośród innych nagród.

Statuetka cheerleaderka – unikalny design i innowacyjne wykonanie

Nasza cheerleaderka to piękna statuetka akrylowa o imponującym rozmiarze. Mierzy aż 42 cm i umieszczona jest na okrągłej, akrylowej podstawie o szerokości 22 cm. Główny panel, mierzący aż 15 mm grubości wycięliśmy w kształcie, przypominającym cheerleaderkę, unoszącą w górę pompony. Z kolei na nim znajduje się kolorowy nadruk UV, którego paleta barw oscyluje w pięknie dobranych, dziewczęcych kolorach. Całość jest trwała i pięknie się prezentuje, przyciągając wzrok zarówno sportowców, jak i osób spoza środowiska. Jest to więc nagroda, która zachwyca i inspiruje do osiągania kolejnych sukcesów.

Statuetki akrylowe – nowość w naszej ofercie trofeów

Nasza firma od wielu lat produkuje statuetki na zamówienie. W tym roku wypuściliśmy nową linię trofeów, która niemal od razu rozkochała w sobie naszych Klientów. Tą nowością są statuetki akrylowe, czyli nagrody wykonane z przezroczystego materiału o szerokich możliwościach personalizacyjnych. Możemy wykonać z nich zarówno piękne trofea okolicznościowe, sportowe, jak i pamiątkowe nagrody biznesowe. Opracowaliśmy bowiem autorski system produkcji, dzięki któremu wszystkie działania wykonujemy w całości samodzielnie. Przekonaj się sam i skontaktuj się z naszym doradcą, który opowie Ci o możliwościach statuetek z akrylu.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!