SportTriathlon

IronMan 70.3

Okrągła statuetka z ażurami, którą wykonaliśmy, łącząc drewno i metal. Trofeum pokryte jest zdobieniami w postaci kolorowego nadruku oraz graweru.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 18 cm
Szerokość: 18 cm

Wykorzystane materiały:

Drewno
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV
Grawerowanie laserem

Kolejna edycja IronMan 70.3 w Warszawie dobiegła końca

W tym roku w stolicy odbył się prestiżowy triathlon IronMan 70.3 Warsaw. Zawodnicy stawili czoła wymagającym dystansom, obejmującym pływanie, jazdę na rowerze oraz bieg. Ci, którzy sprostali temu wymagającemu zadaniu, zostali wyróżnieni specjalnymi nagrodami triathlonowymi. Jak co roku, przygotowała je nasza firma, która z zaangażowaniem tworzy statuetki na zamówienie idealne na każdą okazję.

Oryginalne wyróżnienia dla triumfatorów

Uczestnictwo w IronMan 70.3 wymaga intensywnych przygotowań, dlatego organizatorzy zdecydowali się nagrodzić uczestników unikatowymi trofeami. Przygotowaliśmy je więc na podstawie indywidualnego projektu. Statuetki sportowe, które wykonaliśmy na tę okazję są połączeniem różnych materiałów, które wycięliśmy laserowo. Centralną część stanowi metal z wyciętym logiem organizacji. Środek otoczyliśmy drewnem, które stanowi tło dla grawerowanych ozdób z motywami triathlonowymi. Całość została ozdobiona kolorowym nadrukiem, który od razu kojarzy się z IronMan 70.3 Warsaw.

Twoja szansa na niepowtarzalną nagrodę triathlonową

Co wyróżnia nasze trofea? Unikalny projekt i indywidualne podejście. Nagrody produkujemy samodzielnie, a czas realizacji i cena zależą od skomplikowania projektu. Dzięki temu, bez względu na budżet, znajdziesz u nas oryginalną nagrodę dopasowaną do Twoich potrzeb. Co ważne, możesz zamówić nawet jedną sztukę! Zobacz naszą galerię i zainspiruj się dotychczasowymi realizacjami. A gdy już zdecydujesz się złożyć zamówienie, to wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić, a nasi doradcy pomogą Ci sprawnie przejść przez cały proces tworzenia nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!