Złota Wena

Dwupanelowe statuetki z metalu połączonego drewnianą podstawą. Trofea charakteryzują się nowoczesnym designem, który uzupełnia kolorowy nadruk z motywem roślinnym oraz liczne ażury.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 17 cm
Szerokość: 11 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Śródmiejski Festiwal Młodych TalentówZłota Wena dla najwybitniejszych

Każdy z nas ma talent. Objawia się on na różne sposoby i w wielu dziedzinach. Na talentach opierają się również programy telewizyjne czy konkursy, podczas których uczestnicy prezentują swoje unikalne zdolności. Jedną z imprez, podczas której można zaprezentować swoje umiejętności, jest Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów. Do najbardziej utalentowanych uczestników trafiły piękne nagrody – Złote Weny, które przygotowała nasza firma. Ich nowoczesny design oraz elegancki styl został zaprojektowany przez naszych doświadczonych grafików, którzy od lat tworzą statuetki na zamówienie.

Ponadczasowe trofea nagrodą za wybitny talent

Tegoroczna Złota Wena to statuetka metalowa, która składa się z dwóch elementów połączonych drewnianą podstawą. Elementy te wzajemnie się uzupełniają, a dzięki ażurom nabierają ponadczasowego charakteru. Tylna część trofeum z roślinnym motywem wykonanym techniką nadruku UV stanowi tło pod przedni element ze zdobieniem w postaci charakterystycznej dla imprezy litery ,,W”. Oprócz tego niektóre elementy pokryliśmy lakierem, który delikatnie połyskuje w świetle. Dzięki temu całość nabiera eleganckiego oraz tajemniczego charakteru. Wszystko po to, aby statuetki okolicznościowe zapadały w pamięć i przywodziły na myśl wspomnienie uczestnictwa w XVIII edycji konkursu talentów.

Unikalne trofea na Twoją imprezę

Nasza firma od wielu lat tworzy nagrody sportowe oraz statuetki biznesowe, które wręczane są na imprezach na całym świecie. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym wyposażonym w innowacyjny sprzęt. Co więcej, działamy na autorskich rozwiązaniach, które umożliwiają nam tworzenie nieprawdopodobnych realizacji – już od jednej sztuki! Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą, który pomoże Ci skonfigurować Twój idealny projekt nagrody!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!