Mazowiecki ZPN

Elegancka nagroda powstała z połączenia szkła oraz ciętego metalu. Całość została spójnie udekorowana kolorowym nadrukiem UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 30 cm
Szerokość: 20 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Szkło
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV 3D

Szykowne nagrody, których potrzebował Mazowiecki ZPN

Mazowiecki ZPN, czyli Mazowiecki Związek Piłki Nożnej to organizacja, która wspiera i promuje sport na terenie województwa mazowieckiego. Każdego roku organizuje ona uroczystość, podczas której wyróżnia najlepszych zawodników, sędziów czy trenerów. W tym roku Mazowiecka Gala Futbolu nabrała jeszcze bardziej wyjątkowego klimatu. Sprawiły to statuetki na zamówienie, które wykonała nasza firma.

Mazowiecka Gala Futbolu – nagrody, które stały się jej symbolem

Tegoroczną galę zwieńczyły niezwykle eleganckie statuetki biznesowe, które otrzymał każdy laureat. Wykonaliśmy je na podstawie indywidualnego projektu, który przygotowali nasi doświadczeni graficy. Projekt zakładał połączenie kilku materiałów – szkła, metalu oraz drewnianej podstawy. Każdy z tych elementów został poddany precyzyjnej obróbce, dzięki której całość jest trwała i solidna. Ponadto, na powierzchni nagrody umieściliśmy delikatny i symboliczny nadruk UV w czerwonym kolorze. Z kolei na podstawę dodaliśmy tabliczkę z personalizacją, wskazującą na osobę, która zdobyła nagrodę. Wszystko to sprawiło, że Mazowiecki ZPN zyskał nagrody, o których nie da się łatwo zapomnieć.

Trofea, które dodadzą Twojej imprezie blasku!

Jesteśmy doświadczonym producentem nagród z ponad 30-letnim doświadczeniem. Wiemy, jak projektować i tworzyć statuetki okolicznościowe, sportowe oraz biznesowe. W naszej galerii znajdziesz szereg unikalnych projektów, którymi możesz się zainspirować do stworzenia własnego trofeum. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą, który pomoże Ci wybrać idealną nagrodę na Twoją okazję. Zrealizujemy Twoje zamówienie niezależnie od tego, czy będziesz potrzebować wielu, czy tylko jednej statuetki!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!