SportKulturystyka

PCA Poland Fitness Authority Polish Finals

Spektakularna statuetka metalowa na drewnianej podstawie o wadze 3 kg to połączenie solidnych materiałów i nowoczesnego designu. Całość idealnie uzupełnia kolorowy nadruk UV z nazwami organizacji związanych z zawodami.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 28 cm
Szerokość: 50 cm
Waga: 3 kg

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Nadruk UV 3D

Imponująca nagroda dużego kalibru dla PCA Poland

Kulturystyka to dziedzina sportu, w której każdy mięsień jest ważny i idealnie dopracowany. To połączenie dbałości o sylwetkę z pasją, determinacją i ciężką pracą. Fani tego sportu uczestniczą w różnych pokazach i często rywalizują ze sobą o miano najlepszego kulturysty. Instytucją, która w Polsce organizuje najbardziej prestiżowe zawody kulturystyczne, jest PCA Poland. Jej celem jest nie tylko zachęcanie do uprawiania kulturystyki, ale również nagradzanie niezłomnej woli uczestników. Od kilku lat organizacja ta współpracuje z marką Fitness Authority, tworząc niesamowite zawody, które odbywają się w Monopolis Łódź. W tym roku upamiętniają je piękne statuetki sportowe, które wykonała nasza firma.

Potężne nagrody z nazwą PCA Poland i Fitness Authority

Tegoroczne trofeum dla kulturysty to nagroda dużego kalibru, która waży aż 3 kg. Wykonaliśmy ją z precyzyjnie wyciętego, metalowego panelu, który umieściliśmy na solidnej podstawie z drewna. Oprócz tego statuetki pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, którego szeroka gama barw umożliwiła nam stworzenie unikatowych i efektownych nagród urozmaiconych napisami z nazwami organizacji kulturystycznych. U dołu trofeum wspomnieliśmy również o Monopolis Łódź, czyli wyjątkowej lokalizacji tych prestiżowych zawodów. Trofeum stanowi harmonijną całość i pięknie się prezentuje, a dzięki sporemu rozmiarowi idealnie pasuje do jego zdobywcy.

Małe, duże, standardowe – szeroki wybór nagród od producenta

Nasza firma to doświadczony producent, który od kilku lat projektuje i produkuje statuetki na zamówienie. Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży, dzięki któremu tworzymy zarówno niewielkie statuetki, jak i nagrody dużego kalibru. Nie boimy się wyzwań i pełni pasji wychodzimy im naprzeciw. Sprawdź nas i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci sprawnie przejść przez cały proces tworzenia nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!