Statuetka karabin

Nieoczywista nagroda w kształcie karabinu idealna na zawody strzeleckie lub jako nagroda wojskowa. Całość pokryta jest kolorowym nadrukiem, który idealnie oddaje każdy szczegół broni.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 18 cm
Szerokość: 11 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Statuetka karabin – ponadczasowa nagroda dla strzelca lub żołnierza

Statuetki na zamówienie to ten rodzaj nagród, których projekt można tworzyć zupełnie od zera. Dzięki temu finalny wygląd trofeum może przypominać niemal dowolny przedmiot. Może nim być jakiś ważny symbol, ale rzecz, która najbardziej kojarzy się z okazją wręczenia nagrody. Przykładem może być karabin, który stał się inspiracją do stworzenia nagrody idealnie pasującej do dyscyplin związanych ze strzelaniem. Statuetka karabin może zostać wręczona zarówno najlepszemu strzelcowi na zawodach, jak i żołnierzowi, który wykazał się swoimi umiejętnościami lub obchodzi jubileusz. Możliwości jest wiele, a wszystkie je możesz dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań!

Designerska nagroda z motywem karabinu

Trofea za strzelanie zwykle nawiązują do elementów związanych z celnością. Dlatego też najczęstszym ich elementem jest tarcza. Jednak to karabin czy pistolet stanowią przedmiot, z którym strzelanie kojarzy się jako pierwsze. W związku z tym postanowiliśmy wykorzystać ten element i stworzyć niepowtarzalną statuetkę w kształcie karabinu. Jej nieoczywista forma powstała w wyniku cięcia laserowego, którego precyzja pozwala nam wcielać w życie nawet najbardziej skomplikowane kształty. Co więcej, całość pokryta jest kolorowym nadrukiem, który idealnie oddaje barwy i elementy wchodzące w skład broni. Dzięki temu całość wygląda niemal jak pomniejszona replika prawdziwego karabinu, osadzonego na drewnianej podstawie.

Trofea za strzelanie i pamiątki dla wojskowych od Tryumf

Nasza firma od ponad 30 lat tworzy nagrody na różne okazje. Wśród nich są zarówno trofea sportowe, jak i nagrody okolicznościowe, które sami projektujemy i produkujemy. Zamawiają u nas zarówno służby mundurowe, szukające nagród dla zasłużonych żołnierzy, jak i instytucje, poszukujące statuetek strzeleckich. Do każdego z tych zamówień podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy projekt do oczekiwań Klienta. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą, który sprawnie przeprowadzi Cię przez cały proces tworzenia nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!