SportTriathlon

JBL Triathlon Poznań

Złota statuetka metalowa z kolorowym nadrukiem, nawiązującym do triathlonu oraz logo JBL. Jej unikalny design oparty jest na klasycznym kształcie wzmocnionym ażurami.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 21 cm
Szerokość: 16 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

JBL Triathlon Poznań – jedna z flagowych imprez triathlonowych w Polsce

Triathlon to wymagający sport, który z roku na rok zyskuje rzeszę nowych fanów. Jednak podjęcie się uprawiania tego sportu nie należy do najłatwiejszych decyzji. Wiąże się bowiem z godzinnymi treningami poświęconymi bieganiu, pływaniu oraz jeździe na rowerze. Osoby, które świetnie opanują te trzy sporty, mogą uczestniczyć w różnych zawodach. Jedną z takich imprez jest JBL Triathlon Poznań. W tym roku jego najlepsi uczestnicy otrzymali organizatora specjalne nagrody. Były nimi statuetki triathlonowe, które wykonała nasza firma.

Oryginalna nagroda dla najlepszego zawodnika JBL Triathlon

Tegoroczny triathlon Poznań dostarczył uczestnikom wielu niezapomnianych emocji. Ich zwieńczeniem stały się statuetki sportowe, które wykonali nasi specjaliści. Trofea mają oryginalny kształt pełen symetrycznych ażurów, podkreślających zdobienia znajdujące się wewnątrz. Wszystkie je wycięliśmy precyzyjnie za pomocą lasera. Ponadto, zdobienia nanieśliśmy, wykorzystując kolorowy nadruk, który świetnie oddał każdy detal znajdujący się w projekcie. W samym środku nagrody umieściliśmy logo, a powyżej nazwę imprezy. Całość umocowaliśmy na mocnej, marmurowej podstawie, która świetnie komponuje się ze złotym odcieniem metalowego panelu.

Trofea dla zwycięzców zaprojektowane na miarę

Nasza firma od wielu lat projektuje i produkuje oryginalne statuetki na zamówienie. Wykonujemy je już od jednej sztuki, dlatego idealnie sprawdzą się one również na imprezach okolicznościowych czy biznesowych. Nasze trofea to połączenie wysokiej jakości produktów, nowoczesnej technologii oraz doświadczenia, dzięki któremu możemy sprostać każdemu wyzwaniu. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci sprawnie przejść przez cały proces tworzenia nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!