SportKolarstwo

Grupa Pingwina Finał 2023

Kolorowa statuetka z logiem Grupy Pingwina oraz ażurowym zdobieniem w postaci zębatki. Całość pokryta kolorowym nadrukiem UV z widocznymi elementami wykonanymi techniką 3D.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 20 cm
Szerokość: 8 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Nadruk UV 3D

Nuda się nie uda – zadba o to Grupa Pingwina!

Grupa Pingwina to pięć całorocznych ośrodków narciarsko – rowerowych w Beskidach oraz na Mazurach. Obiekty te tworzą klimatyczną przestrzeń sportową dla pasjonatów sportów zimowych, rowerowych, jak i spacerów. Na terenie Grupy Pingwina każdy znajdzie więc coś dla siebie. Również osoby, szukające rozrywki w postaci zawodów sportowych. Na jedną z takich imprez przygotowaliśmy pamiątkowe statuetki na zamówienie, które zaprojektowaliśmy specjalnie na tę okazję.

Kolorowe statuetki z logo w kształcie pingwina

Znakiem rozpoznawczym wszystkich ośrodków, wchodzących w skład grupy jest pingwin. Dlatego na trofeum nie mogło zabraknąć jego wizerunku, który umieściliśmy w centralnej części nagrody. Oprócz tego tuż obok grafiki z pingwinem wykonaliśmy zdobienie w postaci zębatki z ażurami, która nawiązuje do jazdy na rowerze. Dzięki temu ta statuetka kolarska jasno nawiązuje do dyscypliny. Całość wyróżnia się swoim mocnym, zielonym kolorem oraz trójwymiarowym nadrukiem UV. Trofeum dodatkowo uzupełnia drewniana podstawa, która stabilizuje nagrodę i dodaje jej elegancji.

Tryumf – tworzymy nagrody na każdą okazję

Nasza firma produkuje nagrody od ponad 30 lat. Są to nie tylko nagrody sportowe, ale i statuetki biznesowe oraz okolicznościowe. Do ich produkcji wykorzystujemy nasz najnowocześniejszy park maszynowy w branży, dzięki któremu jesteśmy w stanie wcielić w życie niemal każdy projekt. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania Klienta i dostarczyć mu produkt, o jakim marzył. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!