Junior World Championship Lithuania 2023

Stylowe nagrody na regaty z wyraźnym motywem żeglarskim. Mają oryginalny kształt uzupełniony nowoczesnymi ażurami oraz kolorowym nadrukiem UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 22 cm
Szerokość: 16 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Nadruk UV 3D

Nowoczesne trofea na Junior World Championship Lithuania 2023

Żeglarstwo to sport, który od lat fascynuje ludzi na całym świecie swoją piękną i wymagającą naturą. Pływanie łódką stało się więc dyscypliną sportową, a na zawody żeglarskie ściągają tłumy zainteresowanych. W 2023 roku miłośnicy regat mieli okazję śledzić emocjonujące zmagania młodych talentów podczas Junior World Championship Lithuania. Litewska kraina pełna pięknych jezior stała się areną dla najbardziej obiecujących żeglarzy z całego świata. Ich wyczyny sportowe uhonorowały nasze statuetki na zamówienie, które wykonaliśmy według specjalnie przygotowanego projektu.

Zawody żeglarskie z najlepszymi nagrodami od Tryumf

Na te litewskie regaty przygotowaliśmy wyjątkowe trofea sportowe, które wyróżniają się swoim nowoczesnym designem. Co więcej, ich precyzyjnie wycięty kształt nawiązuje do żeglarstwa i przedstawia łódkę, płynącą po wzburzonej wodzie. Element z łodzią dodatkowo pełen jest ażurów, dodających mu dynamicznego charakteru. Całość pokryta jest kolorowym nadrukiem UV, którego niebiesko – żółte barwy świetnie prezentują się na ciemnym, metalowym tle. Oprócz tego trofeum na zawody żeglarskie umieściliśmy na drewnianej podstawie, którą można dopełnić grawerowanym napisem lub tabliczką.

Statuetki dedykowane Twojej okazji

Nasza firma to ponad 30 lat doświadczenia w tworzeniu nagród na zamówienie. Wśród nich są zarówno nagrody okolicznościowe, sportowe, jak i trofea biznesowe. Niezależnie od tego, której z nich szukasz – z pewnością zrealizujesz ją u nas! Wszystko dlatego, że dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy projekt. Skontaktuj się z naszym doradcą i zamów oryginalne trofea dopasowane do Twoich potrzeb!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!