SportKolarstwo

Grupa Pingwina

Duża statuetka pełna kolorów, która łączy w sobie metal, drewno oraz wyrazisty nadruk UV. Idealna jako nagroda na zawody kolarskie!

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Sport z pasją – Grupa Pingwina organizuje kolejną serię zawodów

Grupa Pingwina to społeczność, skupiająca pięć całorocznych ośrodków narciarsko-rowerowych, które rozlokowane są w sercu Beskidów oraz na Mazurach. Ośrodki: Słotwiny Arena, Kurza Góra, Czarny Groń, Skolnity i Kasina, przyciągają entuzjastów sportów zimowych i rowerowych, oferując im serdeczną atmosferę i możliwość różnorodnego, aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Już od kilku lat, Grupa Pingwina z dumą organizuje swoje flagowe wydarzenie – zawody o Puchar Grupy Pingwina, będące prawdziwym testem umiejętności i wytrzymałości dla wszystkich uczestników. W tym roku nasza firma przygotowała wyjątkowe nagrody, które otrzymali sponsorzy tej niesamowitej imprezy.

Trofea sportowe, które wyróżniają się na tle innych

W naszej ofercie znajdziesz niezwykłe statuetki, które stworzyliśmy specjalnie na tę okazję. Mają one duży rozmiar, a wykonaliśmy je z połączenia metalowych paneli oraz drewnianej podstawy. Dzięki temu trofea metalowe zyskały niezwykły charakter. Ponadto, całość precyzyjnie wycięliśmy za pomocą lasera i pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV. Miejscami nadruk ten jest trójwymiarowy, przez co podkreśla najistotniejsze elementy designu. Wzrok przyciąga również zdobienie z postacią pingwina, które nadaje nagrodzie unikalnego charakteru, na którym zależało organizatorowi. Aby jeszcze mocniej podkreślić oryginalność nagród, do podstawy dodaliśmy metalowy panel z idealnie odwozorowanym logo Grupy Pingwina. Na powierzchni statuetki znajdują się również nadrukowane nazwy wszystkich zawodów wchodzących w skład Pucharu Grupy Pingwina. Dzięki temu zdobywcy nagród utrwalą sobie w pamięci nazwy wszystkich ośrodków, jakimi dysponuje Grupa Pingwina.

Wybór, którego nie będziesz żałować!

Jako doświadczony producent statuetek, wiemy, jak ważne jest, aby trofeum sportowe było nie tylko ładne, ale przede wszystkim symboliczne. Dlatego jeśli szukasz statuetek, które staną się symbolem Twojej imprezy, skontaktuj się z nami! Przekonasz się, że nasze statuetki na zamówienie to prawdziwe dzieła sztuki. Z nami możesz być pewny, że Twoje nagrody będą niezapomnianym elementem każdego wydarzenia.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!