SportKolarstwo

Grupa Pingwina

Duża statuetka pełna kolorów, która łączy w sobie metal, drewno oraz wyrazisty nadruk UV. Idealna jako nagroda na zawody kolarskie!

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 35 cm
Szerokość: 20 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Sport z pasją – Grupa Pingwina organizuje kolejną serię zawodów

Grupa Pingwina to społeczność, skupiająca pięć całorocznych ośrodków narciarsko-rowerowych, które rozlokowane są w sercu Beskidów oraz na Mazurach. Ośrodki: Słotwiny Arena, Kurza Góra, Czarny Groń, Skolnity i Kasina, przyciągają entuzjastów sportów zimowych i rowerowych, oferując im serdeczną atmosferę i możliwość różnorodnego, aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Już od kilku lat, Grupa Pingwina z dumą organizuje swoje flagowe wydarzenie – zawody o Puchar Grupy Pingwina, będące prawdziwym testem umiejętności i wytrzymałości dla wszystkich uczestników. W tym roku nasza firma przygotowała wyjątkowe nagrody, które otrzymali sponsorzy tej niesamowitej imprezy.

Trofea sportowe, które wyróżniają się na tle innych

W naszej ofercie znajdziesz niezwykłe statuetki, które stworzyliśmy specjalnie na tę okazję. Mają one duży rozmiar, a wykonaliśmy je z połączenia metalowych paneli oraz drewnianej podstawy. Dzięki temu trofea metalowe zyskały niezwykły charakter. Ponadto, całość precyzyjnie wycięliśmy za pomocą lasera i pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV. Miejscami nadruk ten jest trójwymiarowy, przez co podkreśla najistotniejsze elementy designu. Wzrok przyciąga również zdobienie z postacią pingwina, które nadaje nagrodzie unikalnego charakteru, na którym zależało organizatorowi. Aby jeszcze mocniej podkreślić oryginalność nagród, do podstawy dodaliśmy metalowy panel z idealnie odwozorowanym logo Grupy Pingwina. Na powierzchni statuetki znajdują się również nadrukowane nazwy wszystkich zawodów wchodzących w skład Pucharu Grupy Pingwina. Dzięki temu zdobywcy nagród utrwalą sobie w pamięci nazwy wszystkich ośrodków, jakimi dysponuje Grupa Pingwina.

Wybór, którego nie będziesz żałować!

Jako doświadczony producent statuetek, wiemy, jak ważne jest, aby trofeum sportowe było nie tylko ładne, ale przede wszystkim symboliczne. Dlatego jeśli szukasz statuetek, które staną się symbolem Twojej imprezy, skontaktuj się z nami! Przekonasz się, że nasze statuetki na zamówienie to prawdziwe dzieła sztuki. Z nami możesz być pewny, że Twoje nagrody będą niezapomnianym elementem każdego wydarzenia.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!