Sport Zestaw nagródPiłka nożna

Statuetka Pro Liga za I Miejsce

Statuetka wycięta z metalu za pomocą lasera o oryginalnym kształcie przypominającym puchar. Kolorowy nadruk w złoto-ciemnej kolorystyce oraz drewniana podstawa sprawia, że statuetka prezentuje się prestiżowo.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Inne nagrody wchodzące w skład tego zestawu:

Pro Liga – podsumowanie Sezonu Jesień 2022

Styczeń to dla członków zgrupowania Pro Liga czas podsumowań. Piłkarze gromadzą się wtedy na niezwykłym wydarzeniu, jakim jest Gala Pro. Podczas jego trwania futsal ekstraklasa analizuje wyniki oraz osiągnięcia drużynowe i indywidualne, wyłaniając najlepszych z najlepszych. Wszyscy wyróżnieni otrzymują od organizatora medale piłkarskie i nagrody dla piłkarzy. Ich przygotowaniem zajęła się nasza firma, której piłka nożna na hali jest szczególnie bliska sercu. Jesteśmy bowiem jednym z partnerów tego wydarzenia, który dostarcza oryginalne trofea sportowe dla zawodników.

Trofeum w kształcie pucharu na Pro Liga

Nagrody piłkarskie, które przygotowaliśmy na Galę Pro Liga to nowoczesne trofea na zamówienie wykonane z metalu. Mają one oryginalny kształt przypominający puchar. Dzięki temu w nowoczesny sposób oddają klasyczny charakter nagradzania. Ponadto trofea mają różne rozmiary, co sprawia, że lepiej oddają rangę odniesionego sukcesu. Całość została precyzyjnie wycięta za pomocą lasera, będącego częścią naszego najnowocześniejszego parku maszynowego w branży. Oprócz kształtu statuetka wyróżnia się kolorowym nadrukiem w złoto-ciemnej kolorystyce. Sprawia ona, że całość prezentuje się bardzo prestiżowo. Aspektem dodającym trofeum elegancji, jest również drewniana podstawa z personalizowaną tabliczką. W zestawie znajduje się również metalowa statuetka oraz medal dopasowany do designu.

Zestawy nagród na Twoją imprezę

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nagród na futsal, piłkę nożną czy inny sport – u nas skompletujesz dopasowany zestaw wykonany na indywidualne zamówienie. Zaletą stworzenia serii jest jej spójny design, który przyciąga wzrok i zapada w pamięć. Realizacją oryginalnych zestawów zajmują się nasi najlepsi specjaliści, którzy każdego dnia tworzą statuetki dla najlepszego zawodnika, drużyny oraz inne. To daje Ci gwarancję niezawodności i wysokiej jakości widocznej w każdym detalu. Przekonaj się o tym samodzielnie i skontaktuj się z naszym doradcą, który po poznaniu Twoich potrzeb przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!