SportKolarstwo

3. Rajd po Zdrowie

Duża statuetka metalowa w kształcie koła. Jej elementem charakterystycznym jest kolorowy nadruk UV, dzięki któremu całość nabrała charakteru. Co więcej, podkreśloną ażurami grafikę kolarza wykonaliśmy, stosując technikę nadruku 3D.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 35 cm
Szerokość: 32 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Nadruk UV 3D

3 ,,Rajd po Zdrowie” pod hasłem „Rozjechać szpiczaka

Fundacja Carita od ponad 11 lat buduje świadomość na temat diagnostyki i nowoczesnego leczenia szpiczaka. W ramach tej działalności organizuje ,,Rajd po Zdrowie„, w którym udział biorą zarówno pacjenci hematoonkologiczni, jak i personel szpitala. Ten rowerowy rajd to świetna okazja do tego, aby edukować i uświadamiać, że dzięki odpowiedniemu leczeniu pacjent może aktywnie żyć. Wydarzenie to pozwala również zintegrować się całemu środowisku i nawiązać nowe relacje. Pamiątką z uczestnictwa w rajdzie są piękne statuetki na zamówienie. Ich wykonaniem zajęła się nasza firma, która od lat tworzy trofea sportowe.

Spektakularne nagrody na rowerowy rajd edukacyjny

Kolejny, trzeci już ,,Rajd po zdrowie” okazał się wielkim sukcesem. Wpływ na to miała nie tylko atmosfera i świetni zawodnicy, ale również piękne trofea kolarskie, które zostały wręczone najlepszym. Wykonaliśmy je na podstawie indywidualnego projektu, który przewidywał wykorzystanie metalu oraz drewna. Łącząc te materiały, uzyskaliśmy niesamowity efekt, który dodatkowo potęguje spektakularny rozmiar trofeum. Całość ma kształt koła, które urozmaiciliśmy za pomocą znajdującego się w samym środku ażuru. Ponadto, wzrok przyciąga kolorowy nadruk UV, którym pokryta jest nagroda. To za jego sprawą idealnie odwzorowaliśmy grafikę, której nadaliśmy trójwymiarowego efektu. Oprócz tego, na trofeum widnieją również napisy z nazwą imprezy i Fundacji Carita. Wszystko to umieściliśmy na solidnej, drewnianej podstawie wykonanej z naturalnego materiału.

Unikalne trofea od doświadczonego producenta

Nasza firma tworzy statuetki okolicznościowe oraz trofea biznesowe i sportowe. Wszystkie je dopasowujemy do okazji, zawierając w projekcie elementy nawiązujące do tematyki wydarzenia. Dzięki temu każda nasza statuetka jest zindywidualizowana i odpowiada unikalnym potrzebom każdego Klienta. Sprawdź nasze możliwości i skontaktuj się z naszym doradcą. Jesteśmy pewni, że z jego pomocą uda Ci się stworzyć trofeum, o którym marzysz!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!