SportInne

Najlepszy Debiutant Roku

Elegancka statuetka metalowa o klasycznym designie. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, którego minimalistyczna stylistyka przyciąga wzrok i zapada w pamięć.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 20 cm
Szerokość: 15 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Debiut roku czyli okazja do nagrodzenia początkujących

Nagrody dla debiutanta roku to prestiżowe wyróżnienia przyznawane osobom lub zespołom, które wyróżniły się wyjątkowymi osiągnięciami na początku swojej kariery w różnych dziedzinach, takich jak sport, muzyka, film, literatura czy biznes. Celem tych nagród jest nie tylko uhonorowanie talentu i ciężkiej pracy, ale również zachęcenie debiutantów do dalszego rozwoju i osiągania nowych sukcesów. Najlepszy Debiutant Roku to też wyróżnienie, które może otworzyć wiele drzwi i zapewnić solidne fundamenty dla przyszłych osiągnięć. Nasza firma przygotowała jedną z takich nagród. Były nimi statuetki na zamówienie, które wykonaliśmy na podstawie unikalnego projektu Klienta.

Najlepszy Debiutant Roku uhonorowany naszym trofeum

Nasze statuetki, honorujące debiut roku to unikalne nagrody wykonane z myślą o odniesionym przez obdarowanego sukcesie. Są więc eleganckie, gustowne i pięknie się prezentują, symbolizując triumf w swojej dziedzinie. Przygotowaliśmy je, wykorzystując wysokiej jakości materiały takie jak metal oraz drewno. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, którego prosty design mocno zapada w pamięć. Wszystko to sprawia, że nasze statuetki okolicznościowe „Bester Neustatter Des Jahres 2023” to idealne trofea, które swoim niepowtarzalnym stylem zdobywają serca obdarowanych osób.

Wyjątkowe nagrody dopasowane do Twoich potrzeb

Nasza firma od lat projektuje i produkuje nagrody sportowe oraz trofea biznesowe, które wręczane są na różnych wydarzeniach. Wśród nich są nie tylko zawody czy konkursy, ale również jubileusze i gale. Dzięki naszemu najnowocześniejszemu parkowi maszynowemu w branży możemy tworzyć nagrody dopasowane do każdej okoliczności. Nie boimy się wyzwań – łączymy materiały, przekraczamy granice i wyznaczamy nowe trendy w branży. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą, który przygotuje dla Ciebie wycenę wymarzonej nagrody!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!