SportBiegi

Mazowiecka Piętnastka

Ekologiczna statuetka wykonana z drewna i metalu wyróżnia się unikalnym designem, który przypadł do gustu zwycięzcom biegu ulicznego ,,Mazowiecka Piętnastka".

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Mazowiecka Piętnastka – oryginalne wyróżnienia dla biegaczy z pasją

Ogólnopolski Uliczny Bieg „Mazowiecka Piętnastka” to wydarzenie, które gromadzi biegaczy z całej Polski. Dla uczestników jest to nie tylko okazja do rywalizacji, ale przede wszystkim możliwość sprawdzenia swoich sił i zdolności. Aby uczcić ich zaangażowanie i determinację, przygotowaliśmy specjalne statuetki sportowe, którymi organizator nagrodził najlepszych uczestników.

Połączenie natury i pasji widoczne w każdym detalu

Trofea biegowe, które wykonała nasza firma  to prawdziwe arcydzieła. Wykonaliśmy je z drewna połączonego z metalem i umieszczonego na płaskiej podstawie. Delikatne grawerowanie na drewnie dodaje całości niepowtarzalnego uroku. Natomiast metal pokryliśmy kolorowym nadrukiem z zielonym motywem, który nawiązuje do natury i świeżości, jakie niesie ze sobą bieganie. Personalizacja w postaci nazwy wydarzenia i daty dodaje nagrodom indywidualnego charakteru. Co więcej, są to trofea ekologiczne, co nie tylko podnosi ich wartość, ale również podkreśla nasze zobowiązanie do dbałości o środowisko.

Doceń sportowców, wybierając najwyższej jakości nagrody od producenta

Nasze statuetki na zamówienie to doskonały sposób na wyrażenie uznania dla wszystkich biegaczy, którzy rozwijają swoje umiejętności, biorąc udział w zawodach sportowych. Każdą z naszych statuetek tworzymy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, co gwarantuje, że będą one wyjątkowym elementem każdego wydarzenia sportowego. Co więcej, tworzymy je na podstawie indywidualnego projektu, dzięki czemu każda statuetka jest idealnie dopasowana do okoliczności. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych statuetkach sportowych. Szczególnie tych ekologicznych, które cieszą się coraz większym zaangażowaniem.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!