SportBiegi

IronMan 70.3 Kids Poznań

Nagroda z metalu ciętego laserem umieszczona na czarnej podstawie z marmuru.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 17 cm
Szerokość: 9,5 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

IronMan 70.3 Kids dedykowany młodym sportowcom

IronMan to jedna z największych imprez biegowych w Polsce. Odbywa się w kilku największych miastach w naszym kraju, zapraszając i angażując tłumy sportowców. Jednak bieg IronMan to nie tylko bieg dla doświadczonych sportowców. W zawodach mogą wziąć udział również najmłodsi, którym dedykowany jest bieg o nazwie IronMan 70.3 Kids. Ten bieg dzieci podzielony jest na sześć kategorii uzależnionych od wieku. Każda kategoria ma do pokonania inny dystans, na którego końcu wyłonieni zostaną najlepsi. Dla nich organizator przewidział wyjątkowe statuetki, które wykonaliśmy na indywidualne zamówienie.

Kolorowe statuetki na IronMan 70.3 Kids

To nie jest pierwsza nagroda, którą przygotowaliśmy na zawody IronMan. Jednak bieg dla dzieci rządzi się swoimi prawami oraz ma swój unikalny klimat, którego nie da się porównać do innych zawodów tego rodzaju. Dlatego na IronMan 70.3 Kids przygotowaliśmy specjalne statuetki w oryginalnym kształcie. Mają one nowoczesny design, który uzyskaliśmy za pomocą połączenia klasycznych materiałów takich jak metal oraz marmur. Dzięki precyzyjnemu cięciu udało nam się uzyskać idealnie zaokrąglony kształt, który przyciąga wzrok. Dodatkowo całość wyróżnia się dzięki charakterystycznym zdobieniom w postaci koziołków, wpisujących się w klimat wydarzenia. Co więcej, dziecięcego charakteru dodaje nagrodzie dopasowana i wyrazista kolorystyka.

Najlepsze statuetki dla dzieci w Twoim zasięgu

Jako wieloletni producent nagród dobrze wiemy, czego potrzebują nasi Klienci. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szereg statuetek, które wyróżniają się formą, materiałem, kształtem oraz okolicznością. Stworzyliśmy już setki trofeów, spośród których wiele zostało wręczonych na zawodach skierowanych dla dzieci. Nasze statuetki sportowe można bowiem niemal dowolnie modyfikować i personalizować. Dzięki temu idealnie oddają one klimat sportowego wydarzenia, jednocześnie zachowując dziecięcy charakter. Jeśli zatem chcesz stworzyć unikalne trofeum dla młodego sportowca, skontaktuj się z naszym doradcą. Pomoże Ci on sprawnie przejść przez cały proces, zaczynając od projektu, a kończąc na realizacji.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!