SportBiegi

IronMan 70.3 Kids Poznań

Nagroda z metalu ciętego laserem umieszczona na czarnej podstawie z marmuru.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

IronMan 70.3 Kids dedykowany młodym sportowcom

IronMan to jedna z największych imprez biegowych w Polsce. Odbywa się w kilku największych miastach w naszym kraju, zapraszając i angażując tłumy sportowców. Jednak bieg IronMan to nie tylko bieg dla doświadczonych sportowców. W zawodach mogą wziąć udział również najmłodsi, którym dedykowany jest bieg o nazwie IronMan 70.3 Kids. Ten bieg dzieci podzielony jest na sześć kategorii uzależnionych od wieku. Każda kategoria ma do pokonania inny dystans, na którego końcu wyłonieni zostaną najlepsi. Dla nich organizator przewidział wyjątkowe statuetki, które wykonaliśmy na indywidualne zamówienie.

Kolorowe statuetki na IronMan 70.3 Kids

To nie jest pierwsza nagroda, którą przygotowaliśmy na zawody IronMan. Jednak bieg dla dzieci rządzi się swoimi prawami oraz ma swój unikalny klimat, którego nie da się porównać do innych zawodów tego rodzaju. Dlatego na IronMan 70.3 Kids przygotowaliśmy specjalne statuetki w oryginalnym kształcie. Mają one nowoczesny design, który uzyskaliśmy za pomocą połączenia klasycznych materiałów takich jak metal oraz marmur. Dzięki precyzyjnemu cięciu udało nam się uzyskać idealnie zaokrąglony kształt, który przyciąga wzrok. Dodatkowo całość wyróżnia się dzięki charakterystycznym zdobieniom w postaci koziołków, wpisujących się w klimat wydarzenia. Co więcej, dziecięcego charakteru dodaje nagrodzie dopasowana i wyrazista kolorystyka.

Najlepsze statuetki dla dzieci w Twoim zasięgu

Jako wieloletni producent nagród dobrze wiemy, czego potrzebują nasi Klienci. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szereg statuetek, które wyróżniają się formą, materiałem, kształtem oraz okolicznością. Stworzyliśmy już setki trofeów, spośród których wiele zostało wręczonych na zawodach skierowanych dla dzieci. Nasze statuetki sportowe można bowiem niemal dowolnie modyfikować i personalizować. Dzięki temu idealnie oddają one klimat sportowego wydarzenia, jednocześnie zachowując dziecięcy charakter. Jeśli zatem chcesz stworzyć unikalne trofeum dla młodego sportowca, skontaktuj się z naszym doradcą. Pomoże Ci on sprawnie przejść przez cały proces, zaczynając od projektu, a kończąc na realizacji.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!