SportBiegi

Bieg Szklarski

Kolorowe trofeum metalowe z precyzyjnie wyciętymi ażurami, które idealnie podkreślają trójwymiarowe zdobienia wyczuwalne pod opuszkami palców. Całość wykonana jest z metalu i pokryta trójwymiarowym kolorowym nadrukiem UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 18 cm
Szerokość: 10 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Nadruk UV 3D

Bieg Szklarski, czyli sportowa inicjatywa pomagania

Bieg charytatywny to niesamowite wydarzenie, w którym udział biorą sportowcy o naprawdę wielkich sercach. Jedną z takich imprez jest Bieg Szklarski, którego piąta edycja wspomogła finansowo Dom Dziecka w Tarnobrzegu. Zawody podzielono na kilka dystansów od 5 km do 25 km dla dorosłych oraz od 100 do 800 m dla dzieci. Na wszystkich na mecie czekały pamiątkowe medale, jednak nagrodę główną stanowiła ta piękna statuetka biegowa, którą wykonała nasza firma. Zaprojektowali ją nasi doświadczeni graficy, którzy codziennie tworzą unikalne statuetki na zamówienie.

Kolorowe trofea, upamiętniające radosny bieg charytatywny

Pomaganie niesie za sobą wiele radości. Podobnie jak uczestnictwo w biegu charytatywnym w Tarnobrzegu! Radość tę upamiętnia nasza statuetka sportowa, która przygotowana specjalnie na Bieg Szklarski pełna jest zaskakujących elementów. Wśród nich na pierwszy plan wysuwa się kształt trofeum urozmaicony ażurami, podkreślającymi zdobienie widniejące w samym środku. Przedstawia ono dłoń, która nawiązuje do tego, że jest to piąta edycja imprezy. Oprócz tego zdobienia wykonane są za pomocą kolorowego nadruku UV, który dzięki wykorzystaniu bogatej palety barw stanowi zapadającą w pamięć całość. Ta statuetka metalowa oddziałuje również na zmysł dotyku! Wszystko to za sprawą zastosowania trójwymiarowych zdobień, które możesz poczuć pod opuszkiem palca. Dzięki połączeniu tych elementów trofeum stanowi niepowtarzalny symbol uczestnictwa w biegu charytatywnym.

Oryginalne trofeum na każdą okazję od firmy Tryumf

Jesteśmy firmą, która nagradzaniem zajmuje się od ponad 30 lat. Mamy nie tylko doświadczenie i umiejętności, ale również najnowocześniejszy sprzęt oraz nieustającą pasję, która napędza nas do działania. Z naszych usług skorzystało już tysiące Klientów, którzy zamawiali zarówno trofea dla sportowców, jak i statuetki biznesowe czy okolicznościowe. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z naszym konsultantem, który nie tylko doradzi Ci w wyborze odpowiednich materiałów, ale również sprawnie przeprowadzi Cię przez cały proces produkcji.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!