SportBiegi

Lääne-Virumaa Jooksusari

Nowoczesne trofeum z ażurami, podkreślającymi znajdujące się w samym środku logo organizatora. Całość uzupełniają błękitne zdobienia oraz napisy wykonane za pomocą nadruku UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 23 cm
Szerokość: 13 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Nadruk UV 3D

Lääne-Virumaa Jooksusari jedenastoetapowy cykl biegów

Organizacja zawodów biegowych wiąże się z licznymi przygotowaniami i szeregiem zadań. Wykonanie ich wszystkich na najwyższym poziomie jest szczególnie trudne w przypadku, gdy organizuje się cykl biegów. Jedną z takich imprez jest Lääne-Virumaa Jooksusari, czyli bieg wirtualny oraz tradycyjny, który składa się z jedenastu etapów. Każdy z nich odbywa się w innym terminie, a wszystkie cechuje świetny klimat i idealne zorganizowane, dzięki któremu każdego roku w wydarzeniu bierze udział więcej uczestników. Na zwiększającą się liczbę biegaczy wpływ mają również nagrody, które organizator wręczy na mecie. Jedną z nich jest ta statuetka biegowa, będąca dziełem naszych doświadczonych specjalistów.

Błękitne statuetki z logo organizatora

Projekt statuetek sportowych na estoński cykl biegów zakładał stworzenie nagród, które będą wyróżniać się na tle innych. Dlatego wybierając materiał, postawiliśmy na metal, którego specyfikacja umożliwia nam wiele opcji jego modyfikowania. W związku z tym wykonana przez nas statuetka ma oryginalny kształt uzupełniony ozdobnymi ażurami, które dodają całości wyrazu. Ponadto, idealnie podkreślają znajdujące się w samym środku logo organizatora. Całość wykonana w białym kolorze stanowi idealne tło pod niebieski nadruk UV, na którym zależało naszemu Klientowi.

Trofea idealne na każdą okazję

Szukasz nagrody, która sprawdzi się jako wyróżnienie osiągnięć? A może trofeum, które wręczysz jako prezent na ważną okazję, np. jubileusz? Jesteś we właściwym miejscu! U nas znajdziesz trofea okolicznościowe, jak i statuetki biznesowe czy sportowe. Nasza firma projektuje i produkuje statuetki na zamówienie, które dzięki indywidualnemu podejściu dostosowujemy do każdej okoliczności. Wszystko po to, aby nagrody były w pełni zgodne z oczekiwaniami Klienta. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą, który pomoże Ci dobrać odpowiednią nagrodę na swoją imprezę!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!