SportTriathlon

Citi Handlowy 5150 Warsaw

Elegancka nagroda z metalu oraz szkła. Ma oryginalny kształt wycięty laserem z kołem w górnej części.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 24 cm
Szerokość: 13 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Szkło

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
połączone materiały

Pełen emocji wyścig City Handlowy 5150 Warsaw

Triathlon to wymagający sport. Jego uczestnicy rywalizują ze sobą w pływaniu, jeździe na rowerze oraz biegu. Aby zatem osiągnąć zwycięstwo, należy być dobrym w każdej z tej dyscyplin. Okazją do sprawdzenia swoich umiejętności jest City Handlowy 5150 Warsaw. Są to zawody triathlonowe, podczas których zawodnicy mają do pokonania 1,5 km w wodzie, 40 km na rowerze oraz 10 km, biegnąc. Organizator Warsaw 5150 na przebycie każdego z dystansów przeznaczył określony czas. Oprócz tego dla najlepszych zawodników przewidział pamiątkowe statuetki, które wykonaliśmy na indywidualne zamówienie.

Nowoczesna statuetka na City Handlowy 5150 Warsaw

Dzięki nowoczesnej technologii, którą daje nam najnowocześniejszy park maszynowy w branży, możemy tworzyć nagrody w niemal dowolnym kształcie. Dlatego nagrodę na City Handlowy 5150 Warsaw wyróżnia oryginalna forma. Nagroda jest przede wszystkim połączeniem kilku materiałów. Na nagrodę dla IronMan 5150 wykorzystaliśmy kilka metalowych paneli oraz szkło. Metal wycięliśmy za pomocą lasera w nietypowy kształt. Centralna część nagrody City Handlowy ma bowiem kształt kwadratu, który zwieńczony jest zaokrągleniem w górnej części. Dzięki temu nagroda przyciąga wzrok, a ponadto ułatwia zweryfikowanie informacji, które miejsce w wyścigu zajął uczestnik. Dodatkowo pomiędzy metalowymi panelami umieściliśmy taflę szkła, która nadaje nagrodzie przestrzeni. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem, który idealnie pasuje do złotej kolorystyki nagrody.

Oryginalne nagrody według indywidualnego projektu

Jesteśmy na rynku już od wielu lat. Wiemy zatem, jak ważne dla Klienta jest indywidualne podejście do jego zamówienia. Dlatego wszystkie nasze trofea sportowe, biznesowe czy też okolicznościowe wykonujemy na indywidualne zamówienie. W tym celu nasza wykwalifikowana kadra wykonuje specjalny projekt, który następnie podlega ostatecznej akceptacji Klienta. Istnieje również możliwość samodzielnego stworzenia projektu. Wtedy sprawdzamy jego prawidłowość pod względem technicznym, a następnie przystępujemy do realizacji. Możesz, więc zrealizować z nami naprawdę każdy projekt. Aby jednak do tego doszło, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci przejść przez cały proces. Doradzi, podpowie i z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!