SportTriathlon

Citi Handlowy 5150 Warsaw

Elegancka nagroda z metalu oraz szkła. Ma oryginalny kształt wycięty laserem z kołem w górnej części.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Pełen emocji wyścig City Handlowy 5150 Warsaw

Triathlon to wymagający sport. Jego uczestnicy rywalizują ze sobą w pływaniu, jeździe na rowerze oraz biegu. Aby zatem osiągnąć zwycięstwo, należy być dobrym w każdej z tej dyscyplin. Okazją do sprawdzenia swoich umiejętności jest City Handlowy 5150 Warsaw. Są to zawody triathlonowe, podczas których zawodnicy mają do pokonania 1,5 km w wodzie, 40 km na rowerze oraz 10 km, biegnąc. Organizator Warsaw 5150 na przebycie każdego z dystansów przeznaczył określony czas. Oprócz tego dla najlepszych zawodników przewidział pamiątkowe statuetki, które wykonaliśmy na indywidualne zamówienie.

Nowoczesna statuetka na City Handlowy 5150 Warsaw

Dzięki nowoczesnej technologii, którą daje nam najnowocześniejszy park maszynowy w branży, możemy tworzyć nagrody w niemal dowolnym kształcie. Dlatego nagrodę na City Handlowy 5150 Warsaw wyróżnia oryginalna forma. Nagroda jest przede wszystkim połączeniem kilku materiałów. Na nagrodę dla IronMan 5150 wykorzystaliśmy kilka metalowych paneli oraz szkło. Metal wycięliśmy za pomocą lasera w nietypowy kształt. Centralna część nagrody City Handlowy ma bowiem kształt kwadratu, który zwieńczony jest zaokrągleniem w górnej części. Dzięki temu nagroda przyciąga wzrok, a ponadto ułatwia zweryfikowanie informacji, które miejsce w wyścigu zajął uczestnik. Dodatkowo pomiędzy metalowymi panelami umieściliśmy taflę szkła, która nadaje nagrodzie przestrzeni. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem, który idealnie pasuje do złotej kolorystyki nagrody.

Oryginalne nagrody według indywidualnego projektu

Jesteśmy na rynku już od wielu lat. Wiemy zatem, jak ważne dla Klienta jest indywidualne podejście do jego zamówienia. Dlatego wszystkie nasze trofea sportowe, biznesowe czy też okolicznościowe wykonujemy na indywidualne zamówienie. W tym celu nasza wykwalifikowana kadra wykonuje specjalny projekt, który następnie podlega ostatecznej akceptacji Klienta. Istnieje również możliwość samodzielnego stworzenia projektu. Wtedy sprawdzamy jego prawidłowość pod względem technicznym, a następnie przystępujemy do realizacji. Możesz, więc zrealizować z nami naprawdę każdy projekt. Aby jednak do tego doszło, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci przejść przez cały proces. Doradzi, podpowie i z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!