Citi Handlowy 5150 Warsaw

Elegancka nagroda z metalu oraz szkła. Ma oryginalny kształt wycięty laserem z kołem w górnej części.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

24

wysokość
(cm)

130

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Metal
Szkło

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Połączenie materiałów

Pełen emocji wyścig City Handlowy 5150 Warsaw

Triathlon to wymagający sport. Jego uczestnicy rywalizują ze sobą w pływaniu, jeździe na rowerze oraz biegu. Aby zatem osiągnąć zwycięstwo, należy być dobrym w każdej z tej dyscyplin. Okazją do sprawdzenia swoich umiejętności jest City Handlowy 5150 Warsaw. Są to zawody triathlonowe, podczas których zawodnicy mają do pokonania 1,5 km w wodzie, 40 km na rowerze oraz 10 km, biegnąc. Organizator Warsaw 5150 na przebycie każdego z dystansów przeznaczył określony czas. Oprócz tego dla najlepszych zawodników przewidział pamiątkowe statuetki, które wykonaliśmy na indywidualne zamówienie.

Nowoczesna statuetka na City Handlowy 5150 Warsaw

Dzięki nowoczesnej technologii, którą daje nam najnowocześniejszy park maszynowy w branży, możemy tworzyć nagrody w niemal dowolnym kształcie. Dlatego nagrodę na City Handlowy 5150 Warsaw wyróżnia oryginalna forma. Nagroda jest przede wszystkim połączeniem kilku materiałów. Na nagrodę dla IronMan 5150 wykorzystaliśmy kilka metalowych paneli oraz szkło. Metal wycięliśmy za pomocą lasera w nietypowy kształt. Centralna część nagrody City Handlowy ma bowiem kształt kwadratu, który zwieńczony jest zaokrągleniem w górnej części. Dzięki temu nagroda przyciąga wzrok, a ponadto ułatwia zweryfikowanie informacji, które miejsce w wyścigu zajął uczestnik. Dodatkowo pomiędzy metalowymi panelami umieściliśmy taflę szkła, która nadaje nagrodzie przestrzeni. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem, który idealnie pasuje do złotej kolorystyki nagrody.

Oryginalne nagrody według indywidualnego projektu

Jesteśmy na rynku już od wielu lat. Wiemy zatem, jak ważne dla Klienta jest indywidualne podejście do jego zamówienia. Dlatego wszystkie nasze trofea sportowe, biznesowe czy też okolicznościowe wykonujemy na indywidualne zamówienie. W tym celu nasza wykwalifikowana kadra wykonuje specjalny projekt, który następnie podlega ostatecznej akceptacji Klienta. Istnieje również możliwość samodzielnego stworzenia projektu. Wtedy sprawdzamy jego prawidłowość pod względem technicznym, a następnie przystępujemy do realizacji. Możesz, więc zrealizować z nami naprawdę każdy projekt. Aby jednak do tego doszło, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci przejść przez cały proces. Doradzi, podpowie i z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania.

Produkty powiązane

Sport

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie