SportTriathlon

Kids Run Poznań

Okrągłe trofeum dla dzieci z ciekawym ażurem oraz dopasowaną kolorystyką. Wyjątkowego efektu nadaje całości barwny nadruk UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 20 cm
Szerokość: 16 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Kolorowa statuetka dla uczestników Kids Run Poznań

Aktywność sportową warto promować również wśród najmłodszych. Wprawione w sporcie dzieci cieszą się zdrowiem, budują ciekawe znajomości i lepiej znoszą rywalizację. Jednym ze sportowych wydarzeń, w którym mogą wziąć udział jest Kids Run Poznań. Jest to wyjątkowy bieg dla dzieci, który organizuje IronMan Polska. W jego trakcie młodzi sportowcy muszą pokonać specjalnie przygotowaną trasę, na której końcu czekają na nich wyjątkowe statuetki sportowe. Ich przygotowaniem zajęła się nasza firma, która od ponad 30 lat tworzy nagrody na zamówienie.

Poznański bieg dla dzieci upamiętniony naszymi trofeami

Zawody biegowe, w których uczestniczą dzieci to wydarzenia pełne emocji. Ważne, aby zwieńczyły je nagrody dla dzieci, które sprawią, że młodzi sportowcy pokochają bieganie jeszcze bardziej. Nagrodą, która przypadła do gustu najmłodszym uczestnikom biegu w Poznaniu były nasze trofea biegowe, które wykonaliśmy z metalu. Mają one klasyczny, okrągły kształt, który urozmaiciliśmy ciekawym ażurem, dodającym całości charakteru. Co więcej, nagroda została pokryta kolorowym nadrukiem z logo imprezy, nazwą i grafikami w niebieskich odcieniach. Całość wyróżnia się nowoczesnym i spójnym designem, który idealnie komponuje się z pozostałymi statuetkami, które wykonaliśmy dla IronMan Polska.

Doświadczenie, pasja i technologia przepisem na idealną nagrodę

Nasza firma od ponad 30 lat tworzy nagrody na różne okazje. Znajdziesz wśród nich zarówno nagrody dla dzieci, jak i inne okolicznościowe trofea dopasowane do charakteru imprezy. Spośród innych dostawców nagród wyróżniamy się tym, że samodzielnie projektujemy, jak i produkujemy nagrody. Zajmuje się tym nasz doświadczony zespół, który korzysta z innowacyjnych oraz autorskich rozwiązań najnowocześniejszego parku maszynowego w branży. Zajrzyj do naszej galerii i zobacz, jakie nagrody udało nam się wykonać do tej pory.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!