Trail Vewersaver Foyer

Nowoczesne i pełne kolorów trofea biegowe, które składają się kolejno z metalu, szkła i drewna. Metal wycięliśmy na kształt mapy Luksemburga i pokryliśmy nadrukiem w barwach tego kraju. Szkło stanowi z kolei przestrzeń na idealnie odwzorowane logo im

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 20 cm
Szerokość: 12 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Szkło
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

20 lat biegu Trail Vewersaver Foyer

W tym roku bieg Trail Vewersaver Foyer obchodzi swoją dwudziestą rocznicę. To wyjątkowy czas, który zasługuje na odpowiednią oprawę. Dlatego też uczestnicy tegorocznej edycji mogą spodziewać się wyjątkowych nagród, które przygotowała nasza firma. Bieg upamiętnią ponadczasowe statuetki sportowe, które stworzyliśmy na podstawie indywidualnego projektu. Ich unikalny design i wysoka jakość wykonania z pewnością przypadną do gustu uczestnikom biegu.

Ponadczasowe trofea na bieg jubileuszowy

Luksemburski bieg obchodzi w tych roku swoje dwudzieste urodziny. Na tę jubileuszową edycję przygotowaliśmy jedyne w swoim rodzaju statuetki na zamówienie. Czym się wyróżniają? Przede wszystkim stanowią nagrodę, będącą połączeniem różnych materiałów o wysokiej jakości. Wśród nich znajduje się metalowy panel, szklany element oraz drewniana podstawa. Każda z tych części została dostosowana do projektu i poddana odpowiedniej obróbce w naszym najnowocześniejszym parku maszynowym w branży. Całe trofeum biegowe z wyjątkiem podstawy pokryte jest kolorowym nadrukiem UV, który nie tylko umożliwił nam umieszczenie logo organizatora, ale również odwzorowanie barw z flagi. Dzięki temu metalowy element wycięty na kształt zarysu Luksemburga na mapie jeszcze mocniej zapada w pamięć. Całość pięknie się prezentuje, a za sprawą połączenia wielu element nabiera wielowymiarowości.

Piękne trofea dostępne już od 1 sztuki!

Nasza firma od wielu lat tworzy trofea okolicznościowe, statuetki biznesowe oraz nagrody sportowe. Wszystkie wykonujemy na podstawie indywidualnego projektu, do którego realizacji wykorzystujemy potencjał naszego innowacyjnego parku maszynowego. Co więcej, stale się rozwijamy, poszerzając naszą ofertę o nowe i nietypowe produkty. Z nami zrealizujesz praktycznie każde zamówienie – nawet jeśli interesuje Cię wyprodukowanie tylko jednego trofeum! Możemy je dla Ciebie wykonać! Skontaktuj się z naszym doradcą i opowiedz mu o swoim pomyśle na wyjątkową nagrodę godną Twojej imprezy!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!