SportPiłka nożna

Turniej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Elegancka statuetka piłkarska o ciekawym kształcie z wyciętymi zdobieniami. Składa się z dwóch ciętych paneli, które dopasowane do siebie tworzą idealną całość.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 29 cm
Szerokość: 22 cm

Wykorzystane materiały:

Drewno
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Turniej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” szansą na spełnienie dziecięcych marzeń

Od 2000 roku istnieje turniej, który odmienia życie wielu dzieci. Jego celem jest popularyzowanie aktywnego stylu życia, odkrywanie piłkarskich talentów oraz spełnianie dziecięcych marzeń. Dzięki tym aspektom turniej piłkarski ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zyskał europejską sławę. Dlatego określany jest również największymi rozgrywkami dla dzieci w Unii Europejskiej. Założycielem turnieju Z Podwórka na Stadion jest Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN), natomiast jej głównym sponsorem jest Tymbark. W 2017 roku grono sponsorów poszerzyło się o firmę Electrolux. Dziś turniej jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem piłkarskim, na którym dzieci zdobywają pamiątkowe trofea piłkarskie. Tegoroczne statuetki na zamówienie wykonała nasza firma, posługując się najnowocześniejszą technologią.

Statuetka na turniej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” dedykowana każdej kategorii

Organizator zaplanował to wydarzenie w taki sposób, aby wyróżnić każdego utalentowanego zawodnika. Dlatego zlecając nam wykonanie statuetek, zażyczył sobie, aby były one dopasowane do różnych kategorii. Mając to na uwadze, stworzyliśmy nagrody piłkarskie, które tworzyły spójną serię, jednocześnie wyróżniając się wycięciem dedykowanym kategorii. Tak więc z dwóch ciętych paneli, stworzyliśmy statuetkę o okrągłym kształcie przypominającym piłkę do nogi i wycięciem z podobizną piłkarza bądź piłkarki. Dzięki temu nie tylko tabliczka, ale również forma nagrody informowała czy to statuetka dla najlepszego zawodnika, bramkarki czy króla strzelców. Ponadto statuetka ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” ma dopasowaną kolorystykę oraz eleganckie logo, które umieściliśmy w centrum.

Oryginalne statuetki od Tryumf w zasięgu Twojej ręki

Statuetka na turniej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” jest tylko jednym z wielu przykładów naszych oryginalnych realizacji. Wykorzystując potencjał naszego najnowocześniejszego parku maszynowego w branży, jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy projekt. Każdego dnia łączymy różne materiały, wycinamy zapadające w pamięć kształty i tworzymy wielowymiarowe formy. Przekonaj się o tym i stwórz jedyną w swoim rodzaju statuetkę wybraną przez Ciebie okazję sportową, biznesową lub okolicznościową.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!