SportPiłka nożna

Turniej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Elegancka statuetka piłkarska o ciekawym kształcie z wyciętymi zdobieniami. Składa się z dwóch ciętych paneli, które dopasowane do siebie tworzą idealną całość.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Turniej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” szansą na spełnienie dziecięcych marzeń

Od 2000 roku istnieje turniej, który odmienia życie wielu dzieci. Jego celem jest popularyzowanie aktywnego stylu życia, odkrywanie piłkarskich talentów oraz spełnianie dziecięcych marzeń. Dzięki tym aspektom turniej piłkarski ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zyskał europejską sławę. Dlatego określany jest również największymi rozgrywkami dla dzieci w Unii Europejskiej. Założycielem turnieju Z Podwórka na Stadion jest Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN), natomiast jej głównym sponsorem jest Tymbark. W 2017 roku grono sponsorów poszerzyło się o firmę Electrolux. Dziś turniej jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem piłkarskim, na którym dzieci zdobywają pamiątkowe trofea piłkarskie. Tegoroczne statuetki na zamówienie wykonała nasza firma, posługując się najnowocześniejszą technologią.

Statuetka na turniej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” dedykowana każdej kategorii

Organizator zaplanował to wydarzenie w taki sposób, aby wyróżnić każdego utalentowanego zawodnika. Dlatego zlecając nam wykonanie statuetek, zażyczył sobie, aby były one dopasowane do różnych kategorii. Mając to na uwadze, stworzyliśmy nagrody piłkarskie, które tworzyły spójną serię, jednocześnie wyróżniając się wycięciem dedykowanym kategorii. Tak więc z dwóch ciętych paneli, stworzyliśmy statuetkę o okrągłym kształcie przypominającym piłkę do nogi i wycięciem z podobizną piłkarza bądź piłkarki. Dzięki temu nie tylko tabliczka, ale również forma nagrody informowała czy to statuetka dla najlepszego zawodnika, bramkarki czy króla strzelców. Ponadto statuetka ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” ma dopasowaną kolorystykę oraz eleganckie logo, które umieściliśmy w centrum.

Oryginalne statuetki od Tryumf w zasięgu Twojej ręki

Statuetka na turniej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” jest tylko jednym z wielu przykładów naszych oryginalnych realizacji. Wykorzystując potencjał naszego najnowocześniejszego parku maszynowego w branży, jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy projekt. Każdego dnia łączymy różne materiały, wycinamy zapadające w pamięć kształty i tworzymy wielowymiarowe formy. Przekonaj się o tym i stwórz jedyną w swoim rodzaju statuetkę wybraną przez Ciebie okazję sportową, biznesową lub okolicznościową.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!