Red Bull Sprint 7s

Nowoczesna statuetka ze sztuczną trawą przy drewnianej podstawie. Wykonaliśmy ją z dwóch metalowych paneli, które pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV. Do trofeum dołączony został medal w zestawie.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 30 cm
Szerokość: 15 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Inne nagrody wchodzące w skład tego zestawu:

Innowacyjne trofeum na spektakularny Red Bull Sprint 7s

Red Bull to firma zagraniczna, która zajmuje się produkcją i sprzedażą napojów energetycznych. To również marka, która znana jest z angażowania się w inicjatywy sportowe. Jedną z takich imprez jest turniej rugby o nazwie Red Bull Sprint 7s. To spektakularne wydarzenie ma miejsce w Dublinie i składa się z kilku meczów, trwających 7 minut. Rywalizujące ze sobą drużyny walczą nie tylko o zdobycie pierwszego miejsca, ale również o wyjątkowy zestaw nagród, składający się ze statuetek z trawą oraz medali. Jego wykonaniem zajęła się nasza firma, która od wielu lat tworzy statuetki na zamówienie.

Zestaw nagród na turniej rugby pod logiem Red Bull

Przygotowując nagrody na festiwal rugby oznaczony logiem Red Bull, postawiliśmy na nowoczesność i unikalny design. W związku z tym nasza statuetka z trawą składa się z dwóch metalowych paneli, które umieściliśmy na drewnianej podstawie. Oprócz tego centralną część trofeum pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV z logo Red Bull. Jednak elementem, który jest najbardziej unikalny i najmocniej przyciąga wzrok, jest zdobienie ze sztuczną trawą. To dzięki niemu trofeum nabiera niepowtarzalnego charakteru, o którym nie sposób zapomnieć. Całość dopełniają piękne medale ze wstążką.

Trofea, medale i zestawy od doświadczonego producenta

Tryumf to producent nagród, które trafiają do Klientów z całego świata. Tworzymy statuetki sportowe, trofea biznesowe, jak i nagrody okolicznościowe, które wykonujemy już od jednej sztuki. Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży, dzięki któremu jesteśmy w stanie wcielić w życie niemal każdy projekt. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci sprawnie przejść przez cały proces produkcji.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!