SportSporty walki

UKS Sadyba

Innowacyjna nagroda wykonana z trzech metalowych paneli ciętych laserowo połączonych za pomocą marmurowej podstawy.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Zawody dla najlepszych z UKS Sadyba

UKS Sadyba, czyli Uczniowski Klub Sportowy Sadyba to miejsce, w którym każdy niezależnie od wieku i płci może rozwijać swoje umiejętności sportowe. W tym celu dzieci, jak i dorośli ćwiczą sztuki walki, w tym judo. Jednak dla wielu skrupulatne ćwiczenia ewoluują w chęć uczestnictwa w zawodach, podczas których można zmierzyć się z innymi zawodnikami. Klub Sportowy Sadyba wyszedł temu naprzeciw i dał swoim zawodnikom okazję do zmierzenia się w emocjonujących pojedynkach. Oprócz tego organizator zaplanował wręczanie pamiątkowym nagród, którymi zostały nasze trofea na zamówienie.

Trofea z japońskim motywem dla UKS Sadyba

Statuetki sportowe, które przygotowaliśmy dla UKS Sadyba to wyjątkowe realizacje, które powstały w wyniku połączenia kilku elementów. Wykonaliśmy ją z trzech ciętych paneli metalowych połączonych za pomocą marmurowej podstawy. Każdy panel ma inny, ciekawy kształt, który uzupełnia kolejne warstwy. Tak też największy element ma zaokrąglony kształt, na którym widnieje tradycyjna japońska brama Torii oraz kwiat wiśni. Środkową część wycięliśmy na kształt wojowników w ruchu, natomiast trzecia część przypomina podłoże, na jakim odbywają się japońskie walki. Całość uzupełnia kolorowy nadruk o głębokich barwach oraz znajdujące w centrum logo klubu.

Oryginalne statuetki na indywidualne zamówienie

Zdaniem naszych Klientów kluczem do idealnie wykonanego zamówienia jest indywidualne podejście. Dzięki niemu każdy Klient może opowiedzieć, jakie ma oczekiwania względem nagrody. Nasza firma wsłuchuje się w potrzeby Klientów i trofea przygotowuje na specjalne zamówienie. Pomaga nam w tym nasze doświadczenie oraz najnowocześniejszy park maszynowy w branży. Przekonaj się sam, że stworzenie perfekcyjnej nagrody może być przyjemne i proste. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą, który pomoże Ci sprawnie przejść przez cały proces tworzenia Twojego trofeum.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!