Londinium Fighters Challenge

Niesamowite trofea metalowe w kształcie hełmu. Całość pokryta jest kolorowym nadrukiem UV i idealnie łączy się z medalami dostępnymi w zestawie.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 25 cm
Szerokość: 13 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Nadruk UV 3D

Inne nagrody wchodzące w skład tego zestawu:

Londinium Fighters Challenge – druga edycja emocjonującego wyzwania sparingowego

Na zawody taekwon-do zjeżdżają się uczestnicy z różnych klubów, a nawet krajów. Dlatego też organizowanych jest wiele takich eventów. Jedną z imprez jest wyzwanie sparingowe, odbywające się pod nazwą Londinium Fighters Challenge. Wydarzenie to ma miejsce w Londynie, a jego celem jest uzyskanie jak największej liczby sparingów rywalizacyjnych w poszczególnych kategoriach. Zwycięzcy otrzymali od organizatora niezwykle wyjątkowe nagrody sportowe. Były nimi nasze statuetki na zamówienie oraz medale, które stworzyły zapierający dech w piersiach zestaw.

Charakterny zestaw nagród na zawody taekwon-do

Sztuki walki to sport, który nie należy do najprostszych. Wymaga siły, umiejętności oraz zaciętego ducha. Wszystko to chcieliśmy zawrzeć w statuetkach, które przygotowaliśmy na londyńskie zawody taekwon-do. Dlatego też przygotowaliśmy unikalny projekt niesamowitego zestawu, składającego się ze statuetki oraz medali dla zdobywców trzech pierwszych miejsc. Obie te nagrody są do siebie dopasowane i świetnie się uzupełniają. Nagrody mają bowiem oryginalny kształt, przypominający hełm. W środku wykonaliśmy ażury, które podnoszą ich atrakcyjność. Oprócz tego całość pokryliśmy nadrukiem w mocnych kolorach, który podnieśliśmy, dzięki czemu uzyskaliśmy efekt 3D. Nagroda wykonana jest z grubego metalu, który stabilizuje drewniana podstawa z solidną tabliczką.

Tryumf – kompleksowa realizacja każdego zamówienia

Chcesz, aby Twoja impreza wyróżniała się spośród innych? Postaw na nasze nagrody, które dostosujemy do Twoich potrzeb. Znajdziesz u nas statuetki okolicznościowe, medale, jak i zestawy nagród, które wzajemnie się uzupełniają. Wybierz nasze doświadczenie i umiejętności, które widoczne są w każdym zrealizowanym przez nas projekcie. Zajrzyj do naszej galerii, zainspiruj się i zamów trofeum, które podniesie prestiż Twojego wydarzenia!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!