SportTriathlon

Sieraków 2022

Statuetka triathlonowa o ciekawym kształcie uzyskanym dzięki laserowi. Wspaniały motyw na statuetce wykonany z wykorzystaniem technologii druku UV nawiązuje do dyscyplin, które są charakterystyczne dla triathlonu.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 18 cm
Szerokość: 14 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV
Cięcie laserowe

JBL Triathlon Sieraków – statuetka sportowa jubileuszowej edycji

JBL Triathlon Sieraków to wyjątkowa impreza sportowa, która co roku przyciąga tysiące uczestników z całej Polski. W tym roku impreza świętowała swoją 10 jubileuszową edycję, co czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową i pożądaną przez miłośników triathlonu. Sieraków jako malownicza miejscowość w sercu Polski stanowi doskonałe tło dla tego wyjątkowego wydarzenia sportowego, a jednocześnie gwarantuje niezapomniane wrażenia zarówno dla zawodników, jak i kibiców. Idealnym zwieńczeniem tego wydarzenia są statuetki na zamówienie, które wykonała nasza firma. Organizator postawił przed nami zadanie stworzenia wyjątkowej pamiątki tej jubileuszowej edycji. A my, dołożyliśmy wszelkich starań, aby jak najlepiej wywiązać się z tego zadania.

Statuetka na JBL Triathlon Sieraków – metalowa rzeźba na marmurowej podstawie

Z dumą prezentujemy nasz nowy produkt – metalowe statuetki triathlonowe na JBL Triathlon Sieraków. Są to wyjątkowe trofea sportowe, które w perfekcyjny sposób oddają ducha i charakter tej prestiżowej imprezy sportowej. Statuetki mają ciekawy kształt, nawiązujący do liczby 10, będącej  odwołaniem do jubileuszowej edycji biegu. Wewnątrz trofeum znajdują się ażury, które podkreślają oryginalny design. Co więcej, w samym centrum umieściliśmy zdobienie z motywem zwierzęcym, nawiązującym do regionu i tradycji Sierakowa. Poniżej znajduje się delikatne zdobienie, nawiązujące do sportów wchodzących w skład triathlonu, czyli pływania, kolarstwa i biegu. Na samym dole statuetki znajduje się napis z nazwą imprezy i rokiem, wycięty za pomocą lasera. Całość wyróżnia się mocną kolorystyką w odcieniu pomarańczy, co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną i zgodną z kolorami JBL Sieraków.

Tryumf – Twój partner w produkcji statuetek sportowych

Jesteśmy firmą, która jest liderem w produkcji statuetek sportowych. Od wielu lat dostarczamy naszym Klientom produkty najwyższej jakości, które wręczane są na różnego rodzaju wydarzeniach. Nasza firma dba o każdy detal i stawia na innowacyjność oraz oryginalność w projektowaniu i produkcji produktów. Dzięki temu nasze statuetki są nie tylko doskonałym wyborem dla nagradzanych sportowców, ale także stanowią atrakcyjne i wyjątkowe upominki dla fanów sportu. Jeśli więc szukasz oryginalnych i dopasowanych do Twoich potrzeb statuetek, to skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci stworzyć idealne trofeum!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!