SportTriathlon

Sieraków 2022

Statuetka triathlonowa o ciekawym kształcie uzyskanym dzięki laserowi. Wspaniały motyw na statuetce wykonany z wykorzystaniem technologii druku UV nawiązuje do dyscyplin, które są charakterystyczne dla triathlonu.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

JBL Triathlon Sieraków – statuetka sportowa jubileuszowej edycji

JBL Triathlon Sieraków to wyjątkowa impreza sportowa, która co roku przyciąga tysiące uczestników z całej Polski. W tym roku impreza świętowała swoją 10 jubileuszową edycję, co czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową i pożądaną przez miłośników triathlonu. Sieraków jako malownicza miejscowość w sercu Polski stanowi doskonałe tło dla tego wyjątkowego wydarzenia sportowego, a jednocześnie gwarantuje niezapomniane wrażenia zarówno dla zawodników, jak i kibiców. Idealnym zwieńczeniem tego wydarzenia są statuetki na zamówienie, które wykonała nasza firma. Organizator postawił przed nami zadanie stworzenia wyjątkowej pamiątki tej jubileuszowej edycji. A my, dołożyliśmy wszelkich starań, aby jak najlepiej wywiązać się z tego zadania.

Statuetka na JBL Triathlon Sieraków – metalowa rzeźba na marmurowej podstawie

Z dumą prezentujemy nasz nowy produkt – metalowe statuetki triathlonowe na JBL Triathlon Sieraków. Są to wyjątkowe trofea sportowe, które w perfekcyjny sposób oddają ducha i charakter tej prestiżowej imprezy sportowej. Statuetki mają ciekawy kształt, nawiązujący do liczby 10, będącej  odwołaniem do jubileuszowej edycji biegu. Wewnątrz trofeum znajdują się ażury, które podkreślają oryginalny design. Co więcej, w samym centrum umieściliśmy zdobienie z motywem zwierzęcym, nawiązującym do regionu i tradycji Sierakowa. Poniżej znajduje się delikatne zdobienie, nawiązujące do sportów wchodzących w skład triathlonu, czyli pływania, kolarstwa i biegu. Na samym dole statuetki znajduje się napis z nazwą imprezy i rokiem, wycięty za pomocą lasera. Całość wyróżnia się mocną kolorystyką w odcieniu pomarańczy, co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną i zgodną z kolorami JBL Sieraków.

Tryumf – Twój partner w produkcji statuetek sportowych

Jesteśmy firmą, która jest liderem w produkcji statuetek sportowych. Od wielu lat dostarczamy naszym Klientom produkty najwyższej jakości, które wręczane są na różnego rodzaju wydarzeniach. Nasza firma dba o każdy detal i stawia na innowacyjność oraz oryginalność w projektowaniu i produkcji produktów. Dzięki temu nasze statuetki są nie tylko doskonałym wyborem dla nagradzanych sportowców, ale także stanowią atrakcyjne i wyjątkowe upominki dla fanów sportu. Jeśli więc szukasz oryginalnych i dopasowanych do Twoich potrzeb statuetek, to skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci stworzyć idealne trofeum!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!