SportTriathlon

Enea Triathlon Poznań

Ciekawa statuetka triathlonowa wykonana z metalu pokrytego kolorowym nadrukiem UV. Dodatkowo, centralne zdobienie z koziołkami zostało podniesione, przez co zyskało efekt 3D.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 20 cm
Szerokość: 16 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Nadruk UV 3D

Enea Triathlon w Poznaniu upamiętnione naszymi statuetkami

Nasza firma od wielu lat współpracuje z IronMan, czyli jedną z najbardziej znanych organizacji triathlonowych w Polsce. Jej przedstawiciele organizują szereg różnych imprez, podczas których odbywają się zawody triathlonowe, w których udział biorą sportowcy z całego kraju. Dla tak dużej i zróżnicowanej grupy odbiorców organizatorzy przewidzieli kilka innowacyjnych nagród, które wykonała nasza firma. Każda z nich jest nietypowa i indywidualnie przygotowana, a wszystko to dzięki temu, że przygotowujemy statuetki na zamówienie Klienta. Jednym z takich trofeów jest ta piękna statuetka z logiem Enea Triathlon Poznań.

Enea 5150 – trofeum z logiem oraz trójwymiarowymi koziołkami

Nagrody triathlonowe, które wykonaliśmy dla IronMan Polska to eleganckie statuetki sportowe o wyróżniającym się kształcie. Składają się z metalowego panelu wyciętego za pomocą lasera oraz solidnej podstawy z marmuru. Element z metalu posiada zaokrąglone ażury, które dodatkowo podkreśla zdobienie z koziołkami znajdujące się w samym środku nagrody. Co ważne, zdobienie to podnieśliśmy, dzięki czemu zyskało ono efekt 3D, który możesz poczuć w dotyku. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, który nadał nagrodzie charakteru.

Zaufaj ekspertom i zamów nagrody w Tryumf!

Nasza firma działa w branży od ponad 30 lat. Przez ten czas zyskaliśmy doświadczenie oraz zdobyliśmy wiedzę, która umożliwia nam wykonanie niemal każdego projektu. Co więcej, dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży. To dzięki niemu w naszej galerii widnieje tak wiele różnorodnych i zachwycających produktów, którymi możesz się zainspirować do stworzenia własnej nagrody okolicznościowej. Zapraszamy do kontaktu – wypełnij formularz i zrób pierwszy krok w kierunku stworzenia własnej statuetki!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!