Sport Zestaw nagródPiłka nożna

Puchar Tymbarku 2023 Chłopcy

Statuetki piłkarskie, wykonane na Puchar Tymbarku 2023. Te trofea piłkarskie to harmonijne połączenie metalu i drewna. Metalowa część statuetki to zawodnik w momencie uderzania piłki oraz nazwa wydarzenia wykonana za pomocą druku UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 30 cm
Szerokość: 31 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Inne nagrody wchodzące w skład tego zestawu:

Puchar Tymbarku – spełnienie marzeń każdego młodego piłkarza

Od ponad 20 lat serca młodych piłkarzy i piłkarek podbija inicjatywa sportowa znana jako Puchar Tymbarku. Jej organizator, czyli PZPN we współpracy z marką Tymbark, będącym Sponsorem Generalnym Turnieju od 2007 roku, stale rozwija to wydarzenie. Jest to bowiem największe wydarzenie piłkarskie dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 i 12. Co więcej, to jedna z najszybciej rozwijających się inicjatyw Grassroots w Polsce. Dlatego jesteśmy szczególnie dumni, że nasza firma mogła po raz kolejny przygotować nagrody piłkarskie na ten wyjątkowy event.

Nagroda najlepszego strzelca na turnieju Puchar Tymbarku

Podczas turnieju znaczenie mają zarówno zwycięskie drużyny, jak i poszczególni członkowie każdego zespołu. Dlatego w zestawie nagród na Puchar Tymbarku nie mogło zabraknąć nagrody dla najlepszego strzelca. Ta wyjątkowa nagroda dla piłkarza to część niesamowitego zestawu spójnego ze sobą pod względem kolorowego designu. Stanowi ona połączenie dwóch metalowych paneli oraz drewnianej podstawy. Jeden z paneli przedstawia piłkarza w trakcie oddawania strzału, a drugi, delikatnie zaokrąglony, stanowi tło z kolorowym nadrukiem i logo. Całość pokryta jest kolorowym nadrukiem, który dzięki żywym barwom idealnie oddaje dziecięcą radość z wygrywania.

Doświadczenie w tworzeniu nagród na najwyższym poziomie

Nasza firma od wielu lat tworzy niepowtarzalne trofea sportowe. Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży i zespołem specjalistów, których łączy pasja do tworzenia unikalnych trofeów piłkarskich. Nasza specjalność to statuetki na zamówienie, których tworzymy nieograniczone ilości. U nas wykonasz bowiem nawet jedną sztukę! Dzięki temu będziesz mógł w indywidualny sposób nagrodzić zaangażowanie każdego uczestnika Twoich zawodów sportowych. Dlatego nie czekaj i już dziś skontaktuj się z naszym doradcą, który chętnie pomoże Ci przejść przez cały proces tworzenia nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!