Sport Zestaw nagródPiłka nożna

Puchar Tymbarku 2023 Chłopcy

Statuetki piłkarskie, wykonane na Puchar Tymbarku 2023. Te trofea piłkarskie to harmonijne połączenie metalu i drewna. Metalowa część statuetki to zawodnik w momencie uderzania piłki oraz nazwa wydarzenia wykonana za pomocą druku UV.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Inne nagrody wchodzące w skład tego zestawu:

Puchar Tymbarku – spełnienie marzeń każdego młodego piłkarza

Od ponad 20 lat serca młodych piłkarzy i piłkarek podbija inicjatywa sportowa znana jako Puchar Tymbarku. Jej organizator, czyli PZPN we współpracy z marką Tymbark, będącym Sponsorem Generalnym Turnieju od 2007 roku, stale rozwija to wydarzenie. Jest to bowiem największe wydarzenie piłkarskie dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 i 12. Co więcej, to jedna z najszybciej rozwijających się inicjatyw Grassroots w Polsce. Dlatego jesteśmy szczególnie dumni, że nasza firma mogła po raz kolejny przygotować nagrody piłkarskie na ten wyjątkowy event.

Nagroda najlepszego strzelca na turnieju Puchar Tymbarku

Podczas turnieju znaczenie mają zarówno zwycięskie drużyny, jak i poszczególni członkowie każdego zespołu. Dlatego w zestawie nagród na Puchar Tymbarku nie mogło zabraknąć nagrody dla najlepszego strzelca. Ta wyjątkowa nagroda dla piłkarza to część niesamowitego zestawu spójnego ze sobą pod względem kolorowego designu. Stanowi ona połączenie dwóch metalowych paneli oraz drewnianej podstawy. Jeden z paneli przedstawia piłkarza w trakcie oddawania strzału, a drugi, delikatnie zaokrąglony, stanowi tło z kolorowym nadrukiem i logo. Całość pokryta jest kolorowym nadrukiem, który dzięki żywym barwom idealnie oddaje dziecięcą radość z wygrywania.

Doświadczenie w tworzeniu nagród na najwyższym poziomie

Nasza firma od wielu lat tworzy niepowtarzalne trofea sportowe. Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży i zespołem specjalistów, których łączy pasja do tworzenia unikalnych trofeów piłkarskich. Nasza specjalność to statuetki na zamówienie, których tworzymy nieograniczone ilości. U nas wykonasz bowiem nawet jedną sztukę! Dzięki temu będziesz mógł w indywidualny sposób nagrodzić zaangażowanie każdego uczestnika Twoich zawodów sportowych. Dlatego nie czekaj i już dziś skontaktuj się z naszym doradcą, który chętnie pomoże Ci przejść przez cały proces tworzenia nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!